Open365 Open365 2.0.4

Strona główna Android Narzędzia Przesyłanie plików
Pobierz program
lub zeskanuj:

Open365 to aplikacja, która służy do obsługi open source'owego chmurowego dysku Open365.

Open365 jest usługą pomyślaną jako alternatywa dla pakietów biurowych w chmurze dostarczanych przez wielkie firmy rynku IT: Dysk Google i Office365 od Microsoftu. Program pozwala przeglądać pliki (dokumenty, arkusze kalkulacyjne, prezentacje, zdjęcia itp.) synchronizowane między urządzeniami, na których korzystamy z usługi Open365. Możliwe jest również takie skonfigurowanie aplikacji, aby zdjęcia robione smartfonem lub tabletem były automatycznie przesyłane do konta w chmurze Open365. Program pozwala też tworzyć foldery i fotografie. Nie znajdziemy w nim zaś możliwości tworzenia dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych oraz prezentacji. Ponadto, dostęp do naszych danych w aplikacji możemy zabezpieczyć wzorem.

Interfejs aplikacji jest bardzo prosty i minimalistyczny pod względem szaty graficznej. Dominuje w nim biel, a przyciski służące do zarządzania programem znajdziemy w menu widocznym w prawym górnym rogu ekranu. To mało intuicyjne rozwiązanie, przez które pierwsze kroki z aplikacją Open365 są dość trudne. Plusem aplikacji jest zaś kategoria Lista transferów, w której znajdziemy historię plików przesłanych oraz pobranych do Open365 za pomocą aplikacji mobilnej.

Aby skorzystać z aplikacji Open365, trzeba mieć konto w usłudze. Tutaj warto zastrzec, że program nie pozwala założyć konta. Można je stworzyć w przeglądarkowej wersji serwisu i użyć danych do logowania w aplikacji mobilnej. Możliwe jest logowanie do konta w domenie open365.io lub w innej dodanej przez użytkownika do obsługi Open365.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!