reklama

Oppo Find 5 dostępny w europejskim sklepie internetowym

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator systemów i infrastruktury sieciowej. Pasjonat domatyki i nowoczesnych technologii. Zajmuje się szeroko pojętym wsparciem informatycznym oraz testowaniem sprzętu. W wolnym czasie podziwia i fotografuje dziką naturę.

Dzisiaj ruszył oficjalny europejski sklep internetowy chińskiego producenta smartfonów Oppo. Za jego pośrednictwem można nabyć flagowy model Find 5, który globalną premierę miał blisko pół roku temu, a mimo to nigdy nie był dystrybuowany w naszym kraju. Upływający czas jest dla specyfikacji urządzeń bezlitosny, ale mimo tempa zmian na rynku, model Find 5 cały czas może być dla wielu odbiorców bardzo atrakcyjny.

Oppo Find 5 posiada 5-calowy wyświetlacza IPS 1080p z zagęszczeniem pikseli na poziomie 441 ppi. Za obliczenia odpowiedzialny jest czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro (APQ8064) taktowany częstotliwością 1,5 GHz, wspomagany przez 2 GB pamięci operacyjnej i układ graficzny Adreno 320. Smartfon ma wbudowany 13-megapikselowy aparat oraz 1,9-megapikselową kamerkę na froncie obudowy. Całość zasilana jest z akumulatora o pojemności 2500 mAh i będzie obsługiwana przez system Google Android w wersji 4.1 Jelly Bean.

Na rynek europejski przewidziano dwie wersje urządzenia, białą z 16-gigabajtową wbudowaną pamięcią w cenie 399 euro, oraz czarną z dwa razy większą przestrzenią na dane, droższą o 30 euro. W cenę urządzenia wliczona jest dostawa na terenie całej Europy. Zainteresowanych z naszego kraju czeka jeszcze cło.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama