BlackBerry Priv z Androidem oficjalnie dostępny w Polsce w ofercie Play

BlackBerry Priv z Androidem oficjalnie dostępny w Polsce w ofercie Play

BlackBerry Priv z Androidem oficjalnie dostępny w Polsce w ofercie Play
20.01.2016 13:55, aktualizacja: 20.01.2016 16:15

Podczas tegorocznych targów CES, John Cen, szef BlackBerry poinformował, że w tym roku nie pojawią się żadne nowe urządzenia tej firmy z BlackBerry OS-em, firma ma natomiast wypuścić dwa smartfony z Androidem. Chen poinformował także, że BlackBerry Priv stanie się wkrótce dostępny w 31 kolejnych krajach. W związku z tym, BlackBerry z Androidem trafił właśnie oficjalnie do oferty Play.

Obraz

BlackBerry Priv oferuje konstrukcję, od której odwykliśmy w przypadku dzisiejszych urządzeń. Posiada wysuwaną klawiaturę QWERTY oraz zakrzywiony wyświetlacz o przekątnej 5,4-cala i rozdzielczości 2560 × 1440. Urządzenie posiada procesor Snapdragon 808 (2 × Cortex A57, 4 × Cortex A53, taktowanie do 2 GHz), 3 GB RAM-u oraz 32 GB pamięci wewnętrznej.

Główny aparat posiada rozdzielczość 18 MP (Schneider-Kreuznach), przedni 2 MP, Priv jest także wyposażony w zamontowany na stałe akumulator o pojemności 3410 mAh. Na urządzeniu został preinstalowany Android 5.1 z modyfikacjami gwarantującymi bezpieczeństwo danych na miarę BlackBerry, co opisywaliśmy szczegółowo wcześniej.

Obraz

BlackBerry Priv trafił do oferty operatora Play w ramach „Play na życzenie”. Klient chcący płacić abonament w wysokości 190 zł może zakupić tego smartfona za złotówkę, miesięczny abonament w wysokości 150 zł podwyższa cenę Priva do 679 zł. W ofercie na kartę za BlackBerry z Androidem trzeba zapłacić 3379 zł.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (49)