Ostatni dzień rejestracji do konkursu Mistrz .NET

Strona główna Aktualności

O autorze

Dziś dobiega końca czas na rejestrację do trzeciej edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Programowaniu Mistrz .NET. Oprócz tradycyjnego już testu online będzie można wziąć udział również w dwóch nowych kategoriach konkursowych: "Tworzenie stron WWW" i "Tworzenie szablonu projektu strony internetowej". Termin składania prac konkursowych w tych kategoriach również dobiega dziś końca.

Tradycyjny test online odbędzie się w dniach 26 - 30 marca w trzech turach do wyboru. I tura odbędzie się 26 marca o godzinie 18.00, II tura rozpocznie się 28 marca o godz. 21.00, III tura wystartuje 30 marca o 13.00.

Test będzie jednokrotnego wyboru, pytania będą posiadały cztery możliwe odpowiedzi i opcjonalnie listing kodu. Pytania dotyczyć będą technologii .NET i są podzielone na 5 kategorii. Dodatkowo w każdej kategorii wybrane zostaną najlepsze osoby z danej dziedziny, są to: programowanie Windows, tworzenie stron WWW, programowanie Office, programowanie Windows Mobile i bazy danych. Do udziału w teście online można rejestrować się do dnia 19 marca 2007.

Poza tradycyjnym testem wziąć udział można w dwóch konkursach dodatkowych. Konkurs "Tworzenie strony www" polega na stworzeniu strony internetowej opartej o technologię Microsoft. Konkurs "Tworzenie szablonu projektu" polega natomiast na stworzeniu szablonu strony internetowej przy pomocy bezpłatnego narzędzia Visual Studio 2005 Web Developer.

Więcej informacji uzyskać można na stronie konkursowej.

© dobreprogramy