PC Decrapifier PC Decrapifier 3.0.1

Strona główna Windows Narzędzia Odinstalowywanie programów
Pobierz program

PC Decrapifier to niewielkie i niewymagające instalacji narzędzie do bezpiecznego usuwania z nowych komputerów zbędnych komponentów, które preinstalowane zostały przez producentów sprzętu.

Z pomocą programu oczyścimy system operacyjny Windows z często kompletnie nieużytecznego oprogramowania określanego mianem crapware, które dołączone zostało fabrycznie przez producenta komputera. W wielu przypadkach oprogramowanie to w znacznym stopniu ogranicza możliwości urządzenia, wydłuża uruchomianie systemu czy zainstalowanych w nim aplikacji, a także powoduje spadek wydajności komputera w grach.

PC Decrapifier to narzędzie, które w łatwy i wygodny sposób pozwoli nam usunąć z komputera wszystkie zbędne dodatki. Nie jest wymagana od użytkownika w tym celu żadna fachowa wiedza. Program prowadzi nas krok po kroku przez cały proces oczyszczania komputera. Tworzy punkty przywracania, pozwalające przywrócić system operacyjny do pierwotnego stanu po nieudanej operacji czyszczenia, automatycznie wykrywa komponenty crapware, umożliwia usunięcie jedynie tych wybranych, a także daje możliwość odinstalowywania każdego innego oprogramowania czy gier zainstalowanych na komputerze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!