PCUnlocker 3.8

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie haseł
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PCUnlocker to udostępnione w formie bootowalnego obrazu ISO narzędzie umożliwiające resetowanie zapomnianych haseł do systemu Windows.

Program kierowany jest w głównej mierze do początkujących użytkowników, którzy chcieliby w łatwy i szybki sposób odblokować dostęp do środowiska operacyjnego. Z powodzeniem pozwala on zresetować hasło do konta administratora lub innego użytkownika w systemach Windows 2000, XP, Vista, 7, 8, 10 i wersjach serwerowych.

PCUnlocker daje również możliwość resetowania hasła do kont DSRM i administratorów maszyn wirtualnych (VMware, Parallels, VirtualBox, Microsoft Virtual PC, Hyper-V (Gen2 i Gen1 VM), a także pomijania hasała dla konta lokalnego (bez modyfikowania starego).

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala jedynie na pogląd kont, dla których można przeprowadzić operację resetowania hasła.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!