PEPCO PEPCO 1.1.5

Strona główna iOS Zakupy Sklepy
Pobierz program
lub zeskanuj:

PEPCO to oficjalna aplikacja bardzo popularnej sieci sklepów, w których znajdziesz ubrania, artykuły domowe, zabawki i wiele, wiele innych.

Dzięki temu programowi będziesz mógł zapoznać się z najnowszymi ofertami promocyjnymi dostępnymi w PEPCO, które zostały przedstawione w formie przejrzystych gazetek. Aktywując funkcję GPS bez problemu wyszukasz sklepy PEPCO w swojej okolicy wraz ze szczegółowymi informacjami na ich temat (dokładny adres, godziny otwarcia).

Pobierz aplikację PEPCO i bądź na bieżąco z naszą ofertą! Od dziś będziesz mieć ją zawsze na wyciągnięcie ręki. Inspiruj się wyjątkowymi pomysłami na wykorzystanie produktów i wygrywaj nagrody. Szukasz sklepu? Skorzystaj z wirtualnej mapy, która pokaże Ci najbliższą lokalizację niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. To wszystko już na Ciebie czeka!

PEPCO zawiera także specjalny dział z inspiracjami, w którym dostępne są rozmaite pomysły oraz wskazówki związane z modą, aranżacją wnętrz czy też damskimi stylizacjami. Co ciekawe, możesz podzielić się również swoimi propozycjami, by wziąć udział w konkursie Inspiracja Tygodnia i wygrać bon na zakupy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!