Paint 3D Paint 3D 6.2009.30077.0

Strona główna Windows Grafika Tworzenie i edycja grafiki rastrowej
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Paint 3D to nowa, ulepszona wersja kultowego programu graficznego firmy Microsoft, która została skierowana głównie do posiadaczy komputerów z systemem operacyjnym Windows 10, ale działa także na starszych wersjach „okienek”.

Zgodnie z tym, co sugeruje nazwa, aplikacja umożliwia przygotowywanie trójwymiarowych obiektów. Mogą być nimi modele postaci, bryły czy też rozmaite elementy krajobrazu. Paint 3D oferuje ponadto opcję tworzenia szkiców z wykorzystaniem efektu 3D. Poza licznymi narzędziami adresowanymi do pracy w trybie trójwymiarowym, narzędzie otrzymało także wiele nowych rodzajów pędzli.

Co ciekawe, w trakcie pracy możemy wzbogacić swój projekt, umieszczając w nim modele 3D, jak również dodawać obrazki w formie efektownych nalepek. Nie zabrakło również możliwości nakładania licznych efektów graficznych, kadrowania obrazów czy opcji dodawania tekstu.

Paint 3D kładzie również nacisk na aspekt społecznościowy. Swoje dzieła bez problemu umieścimy w sieci za pośrednictwem serwisu Remix3D.com, gdzie znajdziemy także modele 3D bądź grafiki autorstwa innych użytkowników z całego świata. Aplikacja zawiera także funkcję nagrywania procesu tworzenia, który możemy udostępnić w internecie, by pokazać, jak powstawało nasze dzieło.

Paint 3D oddaje do dyspozycji zupełnie inny, całkowicie przeprojektowany interfejs użytkownika, który nie tylko wygląda nowocześnie, ale i sprawia, że wszystkie potrzebne opcje są dostępne na wyciągnięcie ręki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!