r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Palm Reader – Scan Your Future 2.0

Strona główna iOS Rozrywka i hobby Inne programy dla hobbystów

Zainteresowanym wróżeniem z dłoni pomóc może aplikacja Palm Reader – Scan Your Future. Ten zrobiony w stylu Modern UI programik sam co prawda dłoni nie przeanalizuje, ale posłuży jako podręczny przewodnik po najistotniejszych aspektach sztuki chiromancji. Krok po kroku będziemy mogli przejrzeć poszczególne typy danej części dłoni i na tej podstawie coś mądrego powiedzieć osobie, której dłoń oglądamy. Aplikacja wyświetla przy tym użyteczne podpowiedzi i pozwala łatwo wrócić do ostatnio przeglądanych elementów.

Co prawda istnieją aplikacje, które skanują dłoń i na tej podstawie próbują coś powiedzieć, ale ich jakość jest raczej tragiczna. Palm Reader – Scan Your Future robi przynajmniej to, co obiecuje.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Andrzejkowe wróżby: dziś poznaj jutro za pomocą tych aplikacji mobilnych

106
28.11.2015  •  Adam Golański

Wieczór wróżb w wigilię świętego Andrzeja na dobre wpisał się w polską świecką tradycję, choć przecież tak bardzo niezgodny jest z naukami najważniejszych w naszym kraju religii. Dziś jest on czymś więcej niż tylko zabawą dla panien, chcących wywróżyć losy swojego zamążpójścia. Andrzejki stały się zabawą dla wszystkich, podczas której wróżby i obrzędy magiczne są dla wszystkich zainteresowanych. A skoro takie zmiany względem tradycji zachodzą, to czemu nie pójść dalej, i nieco nie unowocześnić wróżebnego wieczoru? Przygotowaliśmy więc dla Was niewielkie zestawienie najciekawszych mobilnych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.