Panoweaver Professional Edition 9.20

Strona główna Windows Grafika Tworzenie panoram
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Panoweaver Professional Edition to bardziej rozbudowana edycja doskonałego programu do łączenia obrazów i tworzenia wysokiej jakości profesjonalnych, interaktywnych panoram.

Program oferuje możliwość tworzenia panoram sferycznych, cylindrycznych i w kształcie kostki. Program został uzbrojony w bardzo dobrej jakości algorytmy dopasowujące zdjęcia, również w wielu rzędach, oraz możliwość "zszywania" ręcznego.

Do stworzenia panoramy można użyć plików RAW z aparatów cyfrowych oraz zdjęć zrobionych z użyciem obiektywów szerokokątnych (również „rybie oko”). Dodatkowo ta edycja programu pozwala na pracę z obrazami 16-bitowymi oraz dodawanie do panoramy muzyki i przycisków: wyślij, odtwarzaj muzykę, drukuj i tym podobne. Projekt można zapisać do dalszej edycji lub wyeksportować do formatów Flash, Shockwave, QuickTime, automatycznie uruchamiający się CD, Applet Java lub zaprojektowanego przez wydawcę tego programu, Firmę Easypano, Easypano Virtual Tour. Ekran ładowania panoramy w formatach Flash i Shockwave można dostosować do własnych potrzeb.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
ste-fan   13 #1 08.04.2014 22:36

Zapraszam do MzW gdzie można podziwiać różne panoramy...:
https://www.facebook.com/miastozwiezowca

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie