r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Parallels Access 3.2.0.31423

Strona główna Android Narzędzia Zdalne pulpity i łączenie urządzeń

Parallels Access to aplikacja, która daje zdalny dostęp do programów z Maca oraz Windowsa (jeśli został zainstalowany w Parallels Desktop) na tablecie lub telefonie z Androidem. Dostęp do programów jest możliwy w sieci lokalnej i przez Internet, można także przesyłać pliki między urządzeniami i używać w programach gestów dotykowych.

Poza możliwością prezentowania interfejsu programów z Maca na urządzeniu z Androidem Parallels Access pozwala także pokazać kursor myszy i wyświetla klawisze, których zazwyczaj brakuje na klawiaturze ekranowej. Ponadto na urządzeniach z linii GALAXY Note Parallels Access wykorzystuje dodatkowe funkcje rysików. W aplikacji można także zmienić rozdzielczość strumieniowanego ekranu i wybrać wyższą jakość obrazu, jeśli łącze na to pozwala. Strumieniowanie jest możliwe zarówno w sieci lokalnej, jak i przez Internet – nawet na połączeniach 3G. Akcje wykonywane w Parallels Access będą widoczne na ekranie Maca.

W wersji 3.0 aplikacji pojawił się menedżer plików, który pozwala przeglądać zawartość urządzenia mobilnego i Maca, z którym się łączy. Możliwe jest także przesyłanie plików między urządzeniami.

Aby korzystać z Parallels Access potrzebna jest instalacja programu Parallels Desktop na Maku, rejestracja konta Parallels oraz opłacony abonament wysokości 20 dolarów rocznie, co daje dostęp do maksymalnie pięciu komputerów. Połączenie można testować raz na dobę przez 5 minut.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Parallels Access 3.0: udostępnianie dużych plików bez chmury i gry z Windowsa na iPadzie

3
13.08.2015  •  Anna Rymsza

Gdy zachodzi potrzeba, by na tablecie przejrzeć pliki z komputera albo uruchomić na chwilę program, z pomocą przychodzi usługa Parallels Access. Dzięki nowej wersji aplikacji mobilnych można przez Internet przejrzeć pliki na Maku oraz uruchomić programy. Co ciekawe, można w ten sposób korzystać nie tylko z programów dla systemu OS X, ale także dla Windowsa, jeśli został zainstalowany na maszynie wirtualnej Parallels Desktop. Aplikacje Parallels Desktop pozwalają korzystać z programów z komputera na tablecie, a także dają dostęp do kilku ciekawych funkcji dodatkowych. Podczas pracy z…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.