r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PhotoKit 0.3.9

Strona główna Windows Grafika Przeglądarki graficzne

PhotoKit to dostępna na wszystkie platformy systemowe przeglądarka graficzna, charakteryzująca się wyjątkowo prostym, a jednocześnie przejrzystym interfejsem użytkownika. Pozwala ona wyświetlać pliki graficzne w najpopularniejszych formatach (m.in. BMP, GIF, ICO, JPEG, JPG, MNG, PBM, PGM, PNG, PPM, TGA, TIF, TIFF, XBM oraz XPM) wraz z zapisanymi w nich danymi EXIF.

Galeria programu

Aplikacja działa w trybie pełnoekranowym. Nawigacja możliwa jest z poziomu menu ulokowanego w lewej górnej części okna programu. Najważniejsze funkcje PhotoKit to efekty 3D podczas przeglądania zbioru fotografii oraz możliwość wyświetlania obrazów jako pokaz slajdów. Na chwilę obecną przeglądarka oferuje jedynie możliwość wyświetlania grafiki, jednak jak zapowiada autor wraz z kolejnymi wydaniami wzbogacona ona zostanie o mechanizmy organizowania i zarządzania obrazów.

Przeglądarka PhotoKit rozpowszechniana jest w formie portable, nie wymagającej instalacji w systemie, a jej dużym atutem są niewielkie rozmiary. W większości przypadków aplikacja działa bezproblemowo, jednak podczas testów z dużą ilością zdjęć w wysokich rozdzielczościach aplikacja potrafiła się zawiesić. Warto również zaznaczyć, że nie nadaje się ona na starsze komputery dysponujące niewielkimi partiami zasobów sprzętowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.