r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PhotoScan Skaner zdjęć od Google

Strona główna Android Grafika i fotografia Inne programy graficzne

Skaner Zdjęć to aplikacja służąca do skanowania odbitek zdjęć za pomocą smartfonu. Aplikacja robi coś więcej, niż tylko zdjęcia odbitek – pozwala zachować je bez żadnych odblasków i dba o ich geometrię.

Galeria programu

Aplikacja składa każde zdjęcie z pięciu ujęć, do których prowadzi użytkownika. Przycinanie, obracanie i prostowanie zdjęć może odbywać się automatycznie, ale można również wykonać te czynności ręcznie. Proces jest bardzo szybki.

Poprawki można wprowadzać przez dowolny czas przed zapisaniem zdjęcia. Po tym zabiegu zdjęcie zostaje ostatecznie przycięte i zapisane jako jpg w pamięci telefonu.

Należy pamiętać, że efekty zależą od jakości aparatu w telefonie i warunków oświetleniowych w miejscu, gdzie są skanowane zdjęcia.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

PhotoScan: jeśli nie dbasz o odblaski, teraz możesz skanować szybciej

3
OPROGRAMOWANIE 21.04.2017 | Oskar Ziomek (o.zio)

Pod koniec ubiegłego roku Google zaprezentowało aplikację PhotoScan, która pozwala „skanować” papierowe fotografie z wykorzystaniem aparatu fotograficznego wbudowanego w smartfon. Zaawansowane algorytmy dbają przy tym o zachowanie proporcji, eliminację zniekształceń i odblasków. Teraz jednak proces skanowania zdjęć może być dużo szybszy, kosztem jakości produktu finalnego. Dotychczasowe działanie programu, w dużym skrócie polega na kilkukrotnym fotografowaniu zdjęcia pod różnymi kątami, aby wyeliminować w ten sposób powstające deformacje i odblaski. Aktualizacja pozwala natomiast skrócić…

PhotoScan – skaner zdjęć od Google to więcej niż zdjęcie odbitki

11
OPROGRAMOWANIE 16.11.2016 | Anna Rymsza (Xyrcon)

W naszej bazie aplikacji pojawiła się kolejna pozycja do skanowania – PhotoScan, czyli skaner zdjęć od Google, dostępny dla Androida i iOS. Można się zastanawiać po co, bo przecież wystarczy zrobić zdjęcie odbitki. Tylko czy można zadowolić się takimi efektami? PhotoScan pomoże poradzić sobie z wieloma niedoskonałościami, które na tym zdjęciu widać. Przede wszystkim dzięki temu, że „skan” jest składany z kilku ujęć, możemy zapomnieć o odblasku, nawet jeśli zdjęcia są robione z lampą błyskową. Aplikacja najpierw prosi, by umieścić zdjęcie w ramce, a następnie kieruje smartfon do czterech…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.