r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PhotoScan - scanner by Google Photos 1.5

Strona główna iOS Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty

PhotoScan to aplikacja do skanowania odbitek za pomocą smartfonu, która pozwala zachować je bez żadnych odblasków i sama dba o ich geometrię.

Galeria programu

Aplikacja składa każde zdjęcie z kilku ujęć, do których prowadzi użytkownika. Dzięki temu na gotowym skanie nie znajdziemy żadnych odblasków. Przycinanie, obracanie i prostowanie zdjęć odbywa się się automatycznie, ale można również wykonać te czynności ręcznie. Proces jest bardzo szybki.

Poprawki można wprowadzać przed zapisaniem zdjęcia. Po tym zabiegu zdjęcie zostaje ostatecznie przycięte i zapisane jako plik JPG w pamięci telefonu.

Należy pamiętać, że efekty zależą od zachowania aparatu iPhone'a i warunków oświetleniowych w miejscu, gdzie są skanowane zdjęcia.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

PhotoScan: jeśli nie dbasz o odblaski, teraz możesz skanować szybciej

3
OPROGRAMOWANIE 21.04.2017 | Oskar Ziomek

Pod koniec ubiegłego roku Google zaprezentowało aplikację PhotoScan, która pozwala „skanować” papierowe fotografie z wykorzystaniem aparatu fotograficznego wbudowanego w smartfon. Zaawansowane algorytmy dbają przy tym o zachowanie proporcji, eliminację zniekształceń i odblasków. Teraz jednak proces skanowania zdjęć może być dużo szybszy, kosztem jakości produktu finalnego. Dotychczasowe działanie programu, w dużym skrócie polega na kilkukrotnym fotografowaniu zdjęcia pod różnymi kątami, aby wyeliminować w ten sposób powstające deformacje i odblaski. Aktualizacja pozwala natomiast skrócić…

PhotoScan – skaner zdjęć od Google to więcej niż zdjęcie odbitki

11
OPROGRAMOWANIE 16.11.2016 | Anna Rymsza

W naszej bazie aplikacji pojawiła się kolejna pozycja do skanowania – PhotoScan, czyli skaner zdjęć od Google, dostępny dla Androida i iOS. Można się zastanawiać po co, bo przecież wystarczy zrobić zdjęcie odbitki. Tylko czy można zadowolić się takimi efektami? PhotoScan pomoże poradzić sobie z wieloma niedoskonałościami, które na tym zdjęciu widać. Przede wszystkim dzięki temu, że „skan” jest składany z kilku ujęć, możemy zapomnieć o odblasku, nawet jeśli zdjęcia są robione z lampą błyskową. Aplikacja najpierw prosi, by umieścić zdjęcie w ramce, a następnie kieruje smartfon do czterech…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.