Photosynth Photosynth 1.6.2

Strona główna iOS Grafika i fotografia Tworzenie panoram i 360st
Pobierz program
lub zeskanuj:

Photosynth umożliwia robinie panoramy, obejmującej pełne 360 stopni, z dostarczonego zbioru zdjęć. Gdy wykonamy odpowiednie ilość ujęć (w czym pomaga nam program), specjalny algorytm przerabia je w jeden obraz. Aplikacja współpracuje z serwisem o tej samej nazwie.

Podgląd panoramy niestety dostępny jest tylko z poziomu aplikacji lub poprzez udostępnienie do serwisu. Można również wyciąć fragment, wyeksportować do galerii i wtedy przesłać plik na komputer. Sam proces tworzenia panoramy jest bardzo prosty. Od razu po włączeniu wystarczy dotknąć ekranu aby zacząć — zostaje wtedy wykonane pierwsze zdjęcie, aby zrobić następne, wystarczy zgodnie z wskazówkami wyświetlanymi na ekranie przesunąć telefon lub też można rejestrować obrazy samemu, kierując obiektyw aparatu w różnych kierunkach i za każdym razem dotykając ekranu. I tak po kilkunastu zdjęciach przychodzi pora na sklejanie wszystkiego w całość.

Jeżeli wykonanych zostało bardzo dużo zdjęć, ten krok może zająć znaczną chwilę. Aby nie czekać, można sklejanie odłożyć na później, ale to równa się z brakiem natychmiastowego podglądu panoramy. Po wykonaniu wszystkiego zaleca się dodanie miejsca, w którym rejestrowany był obraz.

Aplikacja oferuje również proste opcje społecznościowe. Możemy przeglądać, oceniać oraz komentować panoramy wykonane poprzez innych użytkowników aplikacji. Całość dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!