r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pierwiastki - Okresowy układ pierwiastków 1.3

Strona główna iOS Edukacja i nauka Biologia i chemia

Rozbudowana aplikacja dla chemików od Wydawnictwa Naukowego PWN.Zawiera tablicę Mendelejewa wraz ze szczegółowym opisem pierwiastków.

Galeria programu

Ekran główny aplikacji składa się z widoku tablicy. U góry widnieje menu z poziomu którego możemy wyszukać, bądź też przejrzeć listę pierwiastków. Możemy również zmienić filtrowanie, według kilku kryteriów. Nie zabrakło także prostej gry, na utrwalenie rozmieszczenia pierwiastków.

Na uwagę zasługują bardzo szczegółowe opisy i dane. Nie tylko otrzymujemy dostęp do właściwości pierwiastkach takich jak liczba atomowa, masa, wartość, liczba trwałych izotopów itp., ale także encyklopedycznego opisu, zawierającego historię odkrycia, obecne zastosowanie i inne informacje dotyczące wybranego pierwiastka.

Efekt końcowy psuje szata aplikacji, interfejs, a zwłaszcza dobór kolorów wyglądają przeciętnie. Kolejny minus, to brak aktualizacji od bardzo dawna. Jednak nawet pomimo tego, Pierwiastki - Okresowy układ pierwiastków to wciąż bardzo dobra skarbnica informacji, przydatnych nie tylko na Chemii.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.