Mój Pociąg pokazuje układ wagonów pociągów InterCity

Mój Pociąg pokazuje układ wagonów pociągów InterCity

09.06.2017 15:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mój Pociąg dalej walczy z „niedasieizmem” kolejowym. Ostatnia aktualizacja, którą już znajdziecie w naszej bazie aplikacji, pozwala obejrzeć szczegóły każdego z wagonów pociągów PKP InterCity.

Mój Pociąg to aplikacja niezbędna w podróżach koleją po Polsce i najbliższej okolicy. Znajdziemy tu wyszukiwarkę połączeń, rozkłady dla konkretnych przystanków i stacji, a także wiele przydatnych informacji na temat pociągów. Trzeba też wiedzieć, że aplikacja pokazuje na żywo dane o opóźnieniach pociągów i numer peronu, na który planowo pociąg wjedzie, co nie jest oczywiste w takich aplikacjach.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

W wersji 1.2.0 aplikacji pojawiły się schematy, pokazujące kolejność wagonów w pociągach InterCity, które znajdziemy także na stronach przewoźnika. Schemat pokazuje kolejność, a także szczegółowe opisy wagonów, co pozwala odpowiednio ustawić się na peronie, a jeśli z aplikacji Mój Pociąg korzystamy przed kupnem biletu na pociąg objęty rezerwacją miejsc, ułatwi także wybór miejsca.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Mój Pociąg ostatnio ma mniej problemów z działaniem, ale wciąż trwają przepychanki między autorem aplikacji, Ardianem Łubikiem, a spółką PKP Polskie Linie Kolejowe. Pod koniec maja autor Mojego Pociągu został zablokowany na profilu PKP PLK na Facebooku, przez co nie może komentować i kontynuować dyskusji. Są też pozytywne wiadomości – Mój Pociąg zajął 4. miejsce w rankingu polskich aplikacji, przystosowanych do potrzeb osób niewidomych.

Na marginesie warto dodać, że plotka głosi, iż PKP PLK pracuje nad nową aplikacją mobilną. Miejmy nadzieję, że będzie tak użyteczna, jak rozwiązania niezależnych autorów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)