r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pierwsza pomoc 1.1.1

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Inne programy sportowe i medyczne

Pierwsza pomoc jak sama nazwa wskazuje ma nam pomóc w udzielaniu pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. Na tle innych aplikacji tego typu wyróżnia ją bardzo intuicyjny i pomocny interfejs.

Ekran główny dzieli się na trzy kategorie, które dzielą osoby na: niemowlaki, dzieci i dorosłych. Dodatkowo u góry możemy w łatwy sposób wyszukać pobliskie szpitale, bądź też wybrać numer alarmowy.

Po określeniu grupy wiekowej czeka nas poradnik, w którym odpowiadamy na krótkie, jasno sformułowana pytania. W zależności od odpowiedzi uzyskujemy inny zestaw porad. Dodatkowo w momencie gdy powinniśmy wezwać pomoc będzie to możliwe z poziomu aplikacji.

Niestety zalety programu przyćmiewają nachalne reklamy, które nie ograniczają się jedynie to banerów w aplikacji. Co więcej, autorzy nie dali możliwości ich usunięcia za dodatkową opłatą. Jeżeli jednak nie jest to dla nas barierą, Pierwszą Pomoc warto mieć w pamięci swojego telefonu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.