r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pierwsze przecieki o Surface Pro 5: na rewolucję się nie zapowiada

Strona główna AktualnościSPRZĘT

O ile można mieć wiele zarzutów wobec tworzonego przez Microsoft systemu operacyjnego, tak korporacji trzeba przyznać, że produkuje świetny sprzęt. Na uwagę zasługuje także fakt, że prace nad nim przebiegają w całkowitej tajemnicy, na podstawie przecieków więcej wiemy nawet o planach w Apple. Dziś jednak pojawiła się pierwsza informacja o Surface 5 Pro.

Jej źródłem jest jeden z najbardziej uznanych branżowych dziennikarzy, Paul Thurrott, przez co przeciek należy traktować niemal jako pewnik. Wiadomości jednak nie są szczególnie ekscytujące: Thurrott dowiedział się jedynie, że Surface 5 Pro będzie będzie wykorzystywał to samo gniazdo Surface Connect, co Surface 4 Pro. Wiemy już także, że do nowej hybrydy Microsoftu trafi procesor z serii Kaby Lake.

Sam autor przecieku stwierdza, że wiadomości nie są niczym dramatycznym, co nie zmienia faktu, ze są jedynymi jakie posiadamy o kolejnej hybrydzie z serii Surface. Nie chodzi tu tylko o szczątkowy charakter danych, ale także o ich znaczenie co do kształtu Pro 5. Wygląda na to, że Microsoft celuje raczej w nieśpieszną ewolucję swojego urządzenia niż próby szokowania niespodziewanymi nowościami.

To właśnie rezygnacja z zasilania za pośredcnitwem Surface Connect na rzecz złączy USB typu C mogłaby zapowiadać zmiany konstrukcyjne. Tych jednak najpewniej będzie niewiele. Premiera kolejnego Surface'a Pro oczekiwana jest w najbliższym czasie, być może nawet w ciągu kilku nadchodzących tygodni.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.