Microsoft Surface Pro 7, Surface Laptop 3 i Surface z ARM. Zdjęcia w sieci przed premierą

Microsoft Surface Pro 7, Surface Laptop 3 i Surface z ARM. Zdjęcia w sieci przed premierą

Do sieci trafiły zdjęcia nowych Surface'ów (Getty Images)
Do sieci trafiły zdjęcia nowych Surface'ów (Getty Images)
Oskar Ziomek
01.10.2019 12:26, aktualizacja: 01.10.2019 13:15

Microsoft Surface Pro 7, Surface Laptop 3 i Surface z ARM trafiły do sieci na prasowych zdjęciach. Nie trzeba więc czekać do 2 października, by sprawdzić, jak będą wyglądać nowe sprzęty.

Urządzenia pojawiły się na Twitterze Evana Blassa, który jest znany z udostępniania najczęściej wiarygodnych materiałów przed premierami wielu urządzeń. Wszystko wskazuje więc na to, że właśnie tak będą wyglądać sprzęty, które Microsoft oficjalnie pokaże światu 2 października.

Microsoft Surface Pro 7, źródło: Evan Blass.
Microsoft Surface Pro 7, źródło: Evan Blass.

Z fotografii wynika, że urządzenia nie będą się drastycznie różnić od swoich poprzedników. Uwagę można zwrócić na gniazdo USB-C w przypadku Surface Pro 7 i stylistykę mocno zbliżoną do poprzednich modeli. Wszystkie urządzenia będą najpewniej występować w kilku wariantach kolorystycznych.

Surface Laptop 3 (13-calowy), źródło: Evan Blass.
Surface Laptop 3 (13-calowy), źródło: Evan Blass.

Na Twitterze Blassa pojawiły się między innymi zdjęcia dwóch wersji Surface Laptopa 3. Komputer będzie bowiem występować w wersji z ekranem o przekątnej 13 i 15 cali. Na zdjęciach obydwa modele są bardzo podobne. Zarówno mniejszy, jak i większy wariant ma klawiaturę bez sekcji numerycznej.

Microsoft Surface z ARM i urządzenie z dwoma ekranami

Na zdjęciach pojawia się także Surface z ARM. To tablet ze zintegrowaną podstawką i możliwością dołączenia klawiatury. Na zdjęciach widać dwa porty USB-C i pióro. Urządzenie ma stosunkowo niewielkie ramki ekranu. Spekuluje się, że będzie lekkie, a dzięki energooszczędnym podzespołom zaimponuje czasem działania na jednym ładowaniu akumulatora.

Microsoft Surface z ARM, źródło: Evan Blass.
Microsoft Surface z ARM, źródło: Evan Blass.

Co istotne, Evan Blass nie zapomniał o domniemanym urządzeniu z dwoma ekranami. Niestety jego zdjęć zabrakło i wciąż nie ma oficjalnego potwierdzenia, czy taki sprzęt zostanie jutro zaprezentowany. Warto jednak pamiętać, że w dokumentacji odkryto niedawno wzmianki o Windows Core OS, który miałby być zainstalowany w tym sprzęcie. Wątpliwości zostaną rozwiane już 2 października.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)