r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pierwszy zwiastun EVE: Valkyrie

Strona główna AktualnościROZRYWKA

W połowie czerwca twórcy EVE Online zaprezentowali prototyp gry kosmicznej wykorzystującej gogle Oculus Rift. Od tamtej pory wiele się zmieniło — spore zainteresowanie ze strony graczy skłoniło studio CCP do podjęcia decyzji o rozwinięciu wstępnego projektu na tyle, by mógł ukazać się jako samodzielna gra. Premierę EVE: Valkyrie, wcześniej określanego mianem EVE-VR, zaplanowano na 2014 rok.

Produkcja gry została zlecona oddziałowi CCP w Newcastle, jednak pięciu pracowników z Reykjaviku, którzy w wolnym czasie stworzyli prototyp, będzie sprawować nad nim pieczę. Tytuł osadzony będzie w tym samym świecie co EVE Online, ale nie będzie aż tak skomplikowany jak pierwowzór — zamiast tego twórcy stawiają na zawrotne tempo starć rozgrywających się pomiędzy kosmicznymi myśliwcami. Wciąż natomiast nie wiadomo, czy gra będzie przeznaczona wyłącznie do rozrywki wieloosobowej. Zapytani o obecność kampanii, przedstawiciele studia odparli: nie jesteśmy gotowi, by teraz o tym mówić.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.