Pismo File Mount Audit Package Pismo File Mount Audit Package build 192

Strona główna Windows Narzędzia Emulatory napędów CD/DVD/Blu-ray
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pismo File Mount Audit Package to narzędzie do "montowania" wirtualnych napędów, dzięki czemu bez problemu odczytamy zawartość plików zapisanych w formatach ZIP, ISO, Compact ISO, Compact File Set oraz prywatnych folderach.

Opisywany program składa się z kilku mniejszych aplikacji, co dla niektórych użytkowników może okazać się nieco problematyczne, gdyż każdą z nich trzeba uruchamiać oddzielnie za pomocą odpowiedniej ikony znajdującej się w folderze, gdzie zainstalowaliśmy Pismo File Mount Audit Package. Poszczególne dane można "zamontować" nie tylko na dysku twardym, ale również wymiennych nośnikach oraz urządzeniach sieciowych.

Pismo File Mount Audit Package adresowane jest więc do osób, które chcą uzyskać dostęp do danych zawartych w samorozpakujących się archiwach, obrazach plików CD lub DVD czy też poufnych dokumentach udostępnionych w zaszyfrowanych katalogach.

Warto również wspomnieć o integracji Pismo File Mount Audit Package z Eksploratorem Windows i możliwością pracy za pomocą techniki "przeciągnij i upuść".

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!