r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pixlr-o-matic for Windows 2.1

Strona główna Windows Grafika Tworzenie i edycja grafiki rastrowej

Pixlr-o-matic for Windows to desktopowa odmiana popularnej aplikacji na smartphony umożliwiająca tworzenie różnego rodzaju efektów graficznych na zdjęciach.

Galeria programu

Obsługa aplikacji jest niezwykle prosta. Użytkownik ma możliwość edycji wybranego zdjęcia z dysku twardego (obsługiwane formaty JPG, JPEG, PNG) lub dokonania edycji fotografii wykonanej za pomocą kamery internetowej podłączonej do komputera. Cały proces tworzenia profesjonalnie wyglądających fotografii odbywa się w trzech prostych krokach.

Pierwszym krokiem pracy w programie jest wywołanie zdjęcia. Wyborowi „kliszy”, czyli kolorystyki zdjęcia, towarzyszy sceneria zdjęcia umieszczonego w kuwecie, a kursor myszy pozostawia ślady na powierzchni wirtualnego wywoływacza. Drugim krokiem tworzenia dzieła jest dodanie efektów. Można tutaj dodać do zdjęcia zarówno typowe błędy występujące na kliszach (prześwietlenie, flary, bokeh, winieta, rozmycie), jak i nałożyć różne tekstury — metal, paski, gwiazdki i wiele innych. Wykończenie odbywa się na wirtualnej maskownicy, gdzie można dodać do zdjęcia ramkę, zarówno elegancką, jak i bardziej szaloną.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 30.04.2013 12:06

niezła zabawa

  #3 15.02.2013 00:39

program wspierający brak kreatywności :)

  #2 16.05.2012 15:31

dużo fajniejsze możliwości edycji zdjęć niż w Instagram :) fajnie, że jest program na windows

  #1 13.02.2012 14:22

Szybkie, intuicyjne narzędzie do uzyskiwania ciekawych efektów fotograficznych

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.