Planujesz kupić Lumię? Zrób to teraz, a otrzymasz nawet 200 zł

Strona główna Aktualności

O autorze

Zastanawiasz się nad kupnem smartfona z serii Lumia? Teraz jest ku temu świetna okazja, w ramach specjalnej akcji można otrzymać zwrot nawet 200 złotych. Promocją objętych jest aż 10 modeli, w tym bardzo tania Lumia 435, idealna do samolubek Lumia 735 i wydajna Lumia 930.

Smartfony działające pod kontrolą Windows Phone nie sprzedają zbyt dobrze, na pewno wyniki są dalekie od oczekiwań Microsoftu. Dodatkowo zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim tanie modele, które często oferowane są przez operatorów w niskich abonamentach. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest wiele, z pewnością nie pomaga silna konkurencja. Microsoft nadzieje na lepsze wyniki wiąże z nadchodzącym Windows 10 dla smartfonów. Jednak do jego premiery jeszcze trochę pozostało, obecnie najlepszym wyjściem wydaje się być obniżenie cen aktualnie dostępnych Lumii, chociażby poprzez specjalną akcję.

Microsoft właśnie ruszył w Polsce z kolejną promocją, która obejmuje aż 10 smartfonów z serii Lumii. Na liście znajdziemy zarówno urządzenia z niskiej półki cenowej, jak i wydajne flagowce. Zależnie od modelu możemy otrzymać zwrot pieniędzy w wysokości 50, 100 lub 200 złotych. Najmniej, czyli 50 zł otrzymamy za Lumie 435 i 532, 100 zł dostaniemy za następujące modele: 530, 535, 630 oraz 635. Natomiast zwrot w wysokości 200 zł otrzymają osoby, które zdecydują się na Lumie 730, 735, 830 lub flagową 930.

W celu otrzymania specjalnej premii wystarczy pobrać ze sklepu Windows Phone bezpłatną aplikację Promocje i konkursy, przesłać za jej pomocą zgłoszenie do udziału w akcji oraz zdjęcie dowodu zakupu urządzenia. Jeśli nasze zgłoszenie będzie zgodne z regulaminem promocji, otrzymamy konkretną sumę pieniędzy na podany podczas rejestracji numer konta bankowego. Dokładny regulamin dostępny jest na stronie akcji.

Warto się pośpieszyć, ponieważ promocja trwa tylko do końca tego miesiąca, a naprawdę warto z niej skorzystać. Atrakcyjne jest nawet 50 zł, Lumię 435 możemy kupić za około 330 zł, a więc po zwróceniu pieniędzy jej cena wynosi 280 zł, a jest to naprawdę interesująca propozycja dla osób szukającej bardzo taniego smartfona z płynnym systemem operacyjnym. Nastolatki i inne osoby niewyobrażające sobie dnia bez samolubki powinny zwrócić uwagę na Lumię 735, trafiła ona do nas na testy i okazała się idealna do zdjęć z rączki, w ramach promocji można ją dostać za zaledwie 600 zł. Natomiast bardziej wymagający użytkownicy powinni zwrócić uwagę na Lumię 930, która zapewnia wydajność na wysokim poziomie, a także bardzo dobre zdjęcia, a to obecnie za jedyne 1300 zł.

W przypadku wielu modeli obniżenie ceny jest odczuwalne, jednak akcja nagle nie zwiększy zainteresowania mobilnymi okienkami. Przede wszystkim skorzystają z niej osoby, które planowały zakup urządzenia z Windows Phone, zastanawiając się czy warto zapłacić za dany model normalną cenę.

© dobreprogramy
s