Play24 5.11.2

Strona główna Android Dom Zarządzanie usługami
Pobierz program
lub zeskanuj:

Play24 jest aplikacją sieci komórkowej Play, pozwalającą na zarządzanie kontem z poziomu urządzenia mobilnego jej klientom, którzy posiadają konto na portalu o takiej samej nazwie. Pozwala ona przede wszystkim na sprawdzanie salda, aktywnych pakietów i wyświetlanie informacji o tym, jakie ich części zostały zużyte.

Aplikacja umożliwia jednak dodatkowe operacje, takie jak dokładne zarządzanie usługami operatora z jakich korzystamy. Z poziomu aplikacji możemy więc dezaktywować i aktywować usługi oraz pakiety. Ponadto możliwe jest sprawdzenie danych ostatnich faktur: ich kwoty, statusu, terminu płatności. Aplikacja pozwala również na zapoznanie się z rejestrem wykonywanych połączeń: telefonicznych, SMS/MMS, oraz transmisji internetowej.

W przeciwieństwie do serwisu internetowego, Play24 na urządzeniach mobilnych nie pozwala na zarządzanie wieloma numerami jednocześnie. W takim wypadku konieczne jest wylogowanie z aplikacji i zalogowanie z podaniem innego numeru.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 07.07.2017 14:40

Aplikacja skończyła się na wersji 3.1.1

  #2 02.05.2014 19:32

Ta Wasza sieć jest do niczego mam tel. na kartę i nie mogę nic zrobić z netem w cokolwiek wchodzę to pisze nie dostępne mam 30 zł na koncie i chcę je jakoś wykorzystać , gucio nie można odchodzę z tej tak "znakomitej" przereklamowanej sieci .:-(

  #1 12.04.2014 00:31

Nie zgodzę się z opisem . Korzystam z apki na androidzie i w dodatku mam opcje zarządzania kilkoma numerami jednocześnie . Chwyć z lewej i przesuń do prawej , a ukaże ci się menu numerów i tam na dole masz dodaj numer . Ps : Jak coś opisujcie to wpierw sprawdźcie sobie działanie :) Pozdrawiam .