r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Plugin ODF do Microsoft Office prawie gotowy

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Jeszcze nie udostępniono oficjalnego pliku do pobrania, ale cel w pewnym sensie został osiągnięty - już prawie ukończono prace nad pluginem do Microsoft Office, który umożliwi zapis dokumentów w otwartych formatach OpenDocument (promowanych przez OpenOffice.org). Projekt nazwany OpenOpenOffice (lub krócej: O3) prowadzony jest przez niekomercyjną grupę Open Source Victoria wspieraną finansowo przez australijski rząd. Grupa została założona w październiku, aby udowodnić, że da się stworzyć plugin bez udziału rozwiązań serwerowych, a jedynie z wykorzystaniem klienta. Teraz udało jej się opracować działający dowód.

Więcej o projekcie można przeczytać na jego oficjalnej stronie w sieci SourceFoge, jednak nie upubliczniono jeszcze oficjalnego downloadu. Twórcy tłumaczą to zbyt skomplikowaną dla przeciętnego użytkownika instalacją, jednak zapewniają, że będą nad tym pracować.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.