Pogoda Polska XL PRO Pogoda Polska XL PRO

Strona główna Android Wiadomości Pogoda
Pobierz program
lub zeskanuj:

Pogoda Polska XL PRO to aplikacja zawierająca prognozę pogody. Wbrew temu, co sugeruje nazwa, adresowana jest nie tylko do mieszkańców naszego kraju.

Prognoza pogody w czasie rzeczywistym

Za sprawą tego narzędzia zyskamy łatwy i szybki dostęp do prognozy pogody na następne 10 dni. Będziemy mogli sprawdzić, jakie warunki atmosferyczne będą występować w Polsce oraz innych częściach świata. Sprawdzimy zarówno temperaturę, jak i dowiemy się, gdzie prawdopodobnie dojdzie do opadów deszczu i śniegu. Aplikacja ostrzeże nas również przed spodziewanymi burzami.

Zawsze pod ręką

Pogoda Polska XL PRO zawiera w pełni animowane prognozy pogody. Co ciekawe, możemy umieścić je na ekranie głównym smartfona i tabletu w formie widżetu, dzięki czemu nie będziemy musieli za każdym razem uruchamiać aplikacji. Informacje na temat spodziewanych warunków atmosferycznych można umieścić także w obszarze powiadomień, a temperaturę na pasku statusu.

Za darmo, ale…

Warto dodać, że Pogoda Polska XL PRO zawiera reklamy, które możemy usunąć, kupując wersję Premium. Jednorazowa płatność wynosi 17,99 złotych.

Najważniejsze cechy:

  • czytelna prognoza pogody nawet na 10 dni
  • możliwość umieszczenia widżetu aplikacji na ekranie głównym
  • ostrzega użytkownika przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi
  • wszystkie opcje są dostępne za darmo
  • aplikacja zawiera jednak reklamy (można je wyłączyć za 17,99 zł)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!