r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pokemon GO 1.29.1

Strona główna iOS Gry Strategiczne

W Pokemon GO łapiemy Pokemony, a potem wystawiamy je do pojedynków. Gra wykorzystuje rozszerzoną rzeczywistość, wbudowana w urządzenie mobilne kamera rejestruje świat, na który to nakładany jest trójwymiarowy Pokemon. Czyni to zabawę znacznie atrakcyjniejszą, przenosząc w pewnym sensie wirtualny świat do naszego.

Galeria programu

Kieszonkowe potwory porozmieszczane są w prawdziwym świecie, zlokalizujemy je z wykorzystaniem GPS. Musimy więc wstać z wygodnej kanapy i wyruszyć w podróż, zupełnie jak Ash Ketchum, chociaż wystarczy, że ograniczymy się do okolicznych terenów. Także innych graczy znajdziemy w prawdziwym świecie. Innego trenera Pokemon spotkać możemy chociażby na ulicy i wyzwać go na pojedynek.

Rozgrywkę rozpoczynamy od rozmowy z profesorem, niestety nie jest to profesor Oak. Następnie wybieramy postać – mężczyznę lub kobietę i z wykorzystaniem wbudowanego kreatora ustalamy wygląd. Pozostaje nam wybrać pierwszego Pokemona i ruszyć na przygodę, łapiąc pod drodze wszystkie Kieszonkowe Potwory, a na końcu zostając Mistrzem Pokemon.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Pokémon GO z nowymi Pokémonami, owocami i ciekawszą ewolucją. Pora znów wyjść z domu

30
ROZRYWKA 15.02.2017 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Jeśli jeszcze trenujecie Pokémony, koniecznie wyjdźcie na spacer w tym tygodniu. Niebawem w Pokemon GO pojawi się ponad 80 nowych Pokémonów, w tym Chikorita, Cyndaquil i Totodile, które można złapać w regionie Johto w grach Pokémon Gold i Pokémon Silver (II generacja). W obrębie jednego gatunku pojawią się też warianty dla różnych płci, co powiększy możliwości kolekcjonowania, więc nawet starzy gracze zyskają nowe cele. Poza nimi pojawią się też inne nowości, urozmaicające rozgrywkę. Wraz z nowymi Pokémonami i dymorfizmem płciowym niektórych gatunków pojawią się nowe ścieżki ewolucji.…

Nowe Pokemon Go dostępne. Zbieranie pokemonów w końcu z muzyką w tle

24
OPROGRAMOWANIE 30.01.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

W zeszłym roku niewiele mieliśmy zaskoczeń tak dużych, jak ogromna popularność Pokemon Go. Większym mógłby być jedynie dość szybki koniec masowego szaleństwa na punkcie tej wykorzystującej rozszerzoną rzeczywistość gry. Mimo że Pokemon Go nadal ma sporo fanów, to jednak po samym kierunku rozwoju widać, że Niantic i Nintendo desperacko szukają nowych sposobów na przyciągnięcie graczy. Jedna z ostatnich prób miała miejsce raptem w zeszłym tygodniu. Wówczas bowiem światło dzienne ujrzała gra Pokémon Duel. Mobilna gra planszowa naszpikowana została mikropłatnościami, zaś rozgrywka możliwa jest…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 10.09.2016 08:32

aleks

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.