r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pokemon GO 1.39.1

Strona główna iOS Gry Strategiczne

W Pokemon GO łapiemy Pokemony, a potem wystawiamy je do pojedynków. Gra wykorzystuje rozszerzoną rzeczywistość, wbudowana w urządzenie mobilne kamera rejestruje świat, na który to nakładany jest trójwymiarowy Pokemon. Czyni to zabawę znacznie atrakcyjniejszą, przenosząc w pewnym sensie wirtualny świat do naszego.

Galeria programu

Kieszonkowe potwory porozmieszczane są w prawdziwym świecie, zlokalizujemy je z wykorzystaniem GPS. Musimy więc wstać z wygodnej kanapy i wyruszyć w podróż, zupełnie jak Ash Ketchum, chociaż wystarczy, że ograniczymy się do okolicznych terenów. Także innych graczy znajdziemy w prawdziwym świecie. Innego trenera Pokemon spotkać możemy chociażby na ulicy i wyzwać go na pojedynek.

Rozgrywkę rozpoczynamy od rozmowy z profesorem, niestety nie jest to profesor Oak. Następnie wybieramy postać – mężczyznę lub kobietę i z wykorzystaniem wbudowanego kreatora ustalamy wygląd. Pozostaje nam wybrać pierwszego Pokemona i ruszyć na przygodę, łapiąc pod drodze wszystkie Kieszonkowe Potwory, a na końcu zostając Mistrzem Pokemon.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Największa aktualizacja w Pokemon GO: zmiany w Gymach oraz raidy

30
ROZRYWKA 22.06.2017 | Przemysław Chrzempka (Athurian)

Minął już prawie rok od premiery Pokemon GO, gry mobilnej, która podbiła serca trenerów Pokemon we wszystkich krajach. O grze wówczas zrobiło się głośno na całym świecie, niestety po pewnym czasie cały hype na Pokemon GO minął. Spowodowane to było wieloma czynnikami. Niantic rzadko wprowadzał aktualizacje i zawierały one mało nowego contentu (nie licząc aktualizacji związanej z drugą generacją Pokemonów). Wielu graczy po złapaniu wszystkich pokemonów, przestało grać z powodu braku nowych stworków do schwytania. Inni zakończyli swoją zabawę w trenera Pokemon, gdy nadszedł czas zimowy, będący…

Pokémon GO z nowymi Pokémonami, owocami i ciekawszą ewolucją. Pora znów wyjść z domu

30
ROZRYWKA 15.02.2017 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Jeśli jeszcze trenujecie Pokémony, koniecznie wyjdźcie na spacer w tym tygodniu. Niebawem w Pokemon GO pojawi się ponad 80 nowych Pokémonów, w tym Chikorita, Cyndaquil i Totodile, które można złapać w regionie Johto w grach Pokémon Gold i Pokémon Silver (II generacja). W obrębie jednego gatunku pojawią się też warianty dla różnych płci, co powiększy możliwości kolekcjonowania, więc nawet starzy gracze zyskają nowe cele. Poza nimi pojawią się też inne nowości, urozmaicające rozgrywkę. Wraz z nowymi Pokémonami i dymorfizmem płciowym niektórych gatunków pojawią się nowe ścieżki ewolucji.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 10.09.2016 08:32

aleks

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.