r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pokemon GO 1.57.5

Strona główna iOS Gry Strategiczne

W Pokemon GO łapiemy Pokemony, a potem wystawiamy je do pojedynków. Gra wykorzystuje rozszerzoną rzeczywistość, wbudowana w urządzenie mobilne kamera rejestruje świat, na który to nakładany jest trójwymiarowy Pokemon. Czyni to zabawę znacznie atrakcyjniejszą, przenosząc w pewnym sensie wirtualny świat do naszego.

Galeria programu

Kieszonkowe potwory porozmieszczane są w prawdziwym świecie, zlokalizujemy je z wykorzystaniem GPS. Musimy więc wstać z wygodnej kanapy i wyruszyć w podróż, zupełnie jak Ash Ketchum, chociaż wystarczy, że ograniczymy się do okolicznych terenów. Także innych graczy znajdziemy w prawdziwym świecie. Innego trenera Pokemon spotkać możemy chociażby na ulicy i wyzwać go na pojedynek.

r   e   k   l   a   m   a

Rozgrywkę rozpoczynamy od rozmowy z profesorem, niestety nie jest to profesor Oak. Następnie wybieramy postać – mężczyznę lub kobietę i z wykorzystaniem wbudowanego kreatora ustalamy wygląd. Pozostaje nam wybrać pierwszego Pokemona i ruszyć na przygodę, łapiąc pod drodze wszystkie Kieszonkowe Potwory, a na końcu zostając Mistrzem Pokemon.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Event w Pokemon GO – więcej Stardust, specjalne jajka, nowy Inkubator

11
ROZRYWKA 23.09.2017 | Przemysław Chrzempka

Wraz z nadejściem kalendarzowej jesieni, Niantic postanowił umilić wszystkim trenerom Pokemon tę chłodniejszą porę roku, wprowadzając nowy event do Pokemon GO. Od wczorajszego wieczora do 2 października (do 22:00) każdy, kto do tej pory nie utracił zapału do gry, powinien uruchomić prędko aplikację na swoim smartfonie i zainteresować się najnowszym wydarzeniem. Można będzie zyskać kilka przydatnych bonusów, specjalny inkubator oraz możliwość zakupienia unikalnych paczek (Boxów) zawierających między innymi właśnie nowy inkubator. Pierwszym z wspomnianych bonusów jest podwojenie ilości…

Największa aktualizacja w Pokemon GO: zmiany w Gymach oraz raidy

30
ROZRYWKA 22.06.2017 | Przemysław Chrzempka

Minął już prawie rok od premiery Pokemon GO, gry mobilnej, która podbiła serca trenerów Pokemon we wszystkich krajach. O grze wówczas zrobiło się głośno na całym świecie, niestety po pewnym czasie cały hype na Pokemon GO minął. Spowodowane to było wieloma czynnikami. Niantic rzadko wprowadzał aktualizacje i zawierały one mało nowego contentu (nie licząc aktualizacji związanej z drugą generacją Pokemonów). Wielu graczy po złapaniu wszystkich pokemonów, przestało grać z powodu braku nowych stworków do schwytania. Inni zakończyli swoją zabawę w trenera Pokemon, gdy nadszedł czas zimowy, będący…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 10.09.2016 08:32

aleks

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.