Event w Pokemon GO – więcej Stardust, specjalne jajka, nowy Inkubator

Event w Pokemon GO – więcej Stardust, specjalne jajka, nowy Inkubator

Event w Pokemon GO – więcej Stardust, specjalne jajka, nowy Inkubator
Przemysław Chrzempka
23.09.2017 13:59

Wraz z nadejściem kalendarzowej jesieni, Niantic postanowił umilić wszystkim trenerom Pokemon tę chłodniejszą porę roku, wprowadzając nowy event do Pokemon GO. Od wczorajszego wieczora do 2 października (do 22:00) każdy, kto do tej pory nie utracił zapału do gry, powinien uruchomić prędko aplikację na swoim smartfonie i zainteresować się najnowszym wydarzeniem. Można będzie zyskać kilka przydatnych bonusów, specjalny inkubator oraz możliwość zakupienia unikalnych paczek (Boxów) zawierających między innymi właśnie nowy inkubator.

Pierwszym z wspomnianych bonusów jest podwojenie ilości Stardustu otrzymywanego za łapanie oraz wykluwanie Pokemonów z jajek – co powinno ucieszyć wszystkich trenerów, gdyż jakby nie było, to dzięki Stardustowi, możemy zwiększać CP (Combat Power) naszych kieszonkowych stworów. Warto więc skorzystać z tej możliwości, łapiąc, spacerując i nabijając kolejne kilometry w celu wyklucia jak największej liczby jaj, ponieważ taka okazja może długo się nie powtórzyć.

Kolejną korzyścią z trwającego eventu jest możliwość zdobywania z Pokestopów specjalnych jajek dwukilometrowych, dzięki którym mamy szansę zyskać Pokemony dotychczas wykluwające się z tych dziesięciokilometrowych. Są to np. Mareep, Chansey, Larvitar itp. Warto wspomnieć o tym, że jajka, które mieliśmy w plecaku przed rozpoczęciem wydarzenia nie są objęte tym bonusem, także należy pomimo brzydkiej pogody zmobilizować się do spaceru i pospieszyć się z wykluwaniem, aby mieć możliwość zdobycia eventowych eggów.

Obraz

Tak, jak wspomniałem wcześniej, Niantic wprowadził do gry również nowy przedmiot. Jest nim Super Inkubator skracający wymagany dystans do wyklucia jajka, w taki sposób, że do przejścia mamy aktualnie 0,667 danego dystansu (przykładowo, by wykluć jajko dwukilometrowe, będziemy musieli przejść około 1,4 km). Póki co, nie mamy możliwości zakupienia go w sklepie osobno, a jedynie poprzez Boxy, które zawierają:

Special Box – Super Incubator x3, Lure Module x5 (480 PokeCoins)Great Box – Super Incubator x5, Lure Module x10, Lucky Egg x4 (980 PokeCoins)Ultra Box – Super Incubator x8, Lure Module x15, Lucky Egg x8 (1480 PokeCoins)

Event daje również okazję na zyskanie dodatkowego doświadczenia osobom dopiero rozpoczynającym swoją przygodę z Pokemon GO, zwiększając liczbę zdobywanych punktów EXP trzykrotnie za każdy nowy wpis do Pokedexu.

Należy przypomnieć też, że rajdy na legendarną bestię Entei'a zakończą się z dniem 30 września, a zastąpi go kolejna legenda jaką jest Suicune, więc jeśli nadal nie macie Entei'a w swojej kolekcji, musicie się pospieszyć.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)