r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Polskie studio The Astronauts ujawnia swoją pierwszą grę

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Tak jak zapewniało polskie studio The Astronauts, założone przez byłych pracowników People Can Fly, jego pierwsza produkcja to nie będzie strzelanka — zapowiedziano oto grę The Vanishing of Ethan Carter, która utrzymana zostanie w klimacie literatury grozy z początków XX wieku (tego typu dzieła tworzył chociażby niezapomniany Howard Phillips Lovecraft). Projekt napędzany technologią Unreal Engine 3 powstaje z myślą o komputerach. Powinien pojawić się na platformach cyfrowej dystrybucji jeszcze w tym roku.

Wcielimy się w detektywa dysponującego nadprzyrodzoną zdolnością dostrzegania tego, jak przebiegały zbrodnie. Wynajęci w celu odnalezienia pewnego zaginionego chłopca (tytułowy Ethan), na jego ślad trafimy gdzieś w górach — po zmasakrowanych ciałach, niczym po nitce do kłębka, podążać będziemy ku rozwikłaniu wielkiej tajemnicy pradawnej mrocznej siły... Studio stawia przede wszystkim na wciągnięcie gracza w historię oraz zapewnienie mu odpowiedniej dawki wyzwań, jak również rozrywki umysłowej. Liczy się dla niego klimat, a nie „wodotryski”.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.