Ustawki na telefon: wierni szalikowcy mają swoją grę

Ustawki na telefon: wierni szalikowcy mają swoją grę

Ustawki na telefon: wierni szalikowcy mają swoją grę
12.11.2014 13:02, aktualizacja: 12.11.2014 14:01

Mecze piłkarskie to nie tylko potężny zastrzyk emocji w trakcie spotkania dwóch klubów, zwłaszcza jeżeli te rywalizują ze sobą od lat, ale też jak wiadomo zakulisowe potyczki fanów. Wyładowują oni agresję na wrogach w podstawowy, bezpośredni oraz brutalny sposób, umawiając się na bójki. Chociaż o grach mówi się wiele złego, lepiej byłoby w tym przypadku wyżywać się w wirtualny sposób, niż naprawdę. Z takiego założenia wyszli też twórcy aplikacji Hools: Football Club Territory na urządzenia z Androidem.

Hools: Football Club Territory PROMO

Dostępna w kilku językach darmowa gra pozwala dołączyć do grona fanatyków znanych klubów, aby wspólnymi siłami walczyć o dominację w danym rejonie świata i mieście. Zabawa rozpoczyna się od stworzenia konta, założenia własnej grupy kibiców albo dołączenia do już istniejącej, a później pozostaje jeszcze tylko chrzest bojowy, czyli wstępna bójka. Hools korzysta z wbudowanych w urządzenie czujników ruchu do wymierzania ciosów na korpus przeciwnika, a także blokowania ataków wroga, co przy nie do końca dokładnym odczytywaniu wymachów, w ciekawy sposób oddaje chaotyczne miotanie się, znane doskonale z zapisów wideo najprawdziwszych starć.

350127852714551233

Aplikacja korzysta z geolokalizacji, więc wirtualnie walczy się tutaj z wrogimi zastępami na doskonale znanej mapie własnej miejscowości. Chodzi nie tylko o ataki na przyczółki nieprzyjaciela, lecz również obronę opanowanych już przez swoją grupę dzielnic. W tle przewija się oczywiście motyw zyskiwania szacunku, głównie walcząc czysto wręcz, a postać gracza przyjdzie z czasem rozwijać i wyposażać w odpowiedni sprzęt obronny czy bojowy, jeżeli nie zależy nam tak bardzo na respekcie. Ustawki często połączone są z rzeczywistymi wydarzeniami, a więc rozgrywającymi się spotkaniami piłkarskimi. Do tego dochodzi także m.in. pojedynkowanie się z gangsterami, robiącymi w mieście szemrane interesy, a raz na jakiś czas udział w wielkich mistrzostwach chuliganów.

Hools: Football Club Territory prezentuje ciekawy pomysł na grę, która na chwilę obecną trąci nieco chałupniczą robotą (projekt wciąż jest w fazie testów), ale działa już całkiem sprawnie i z dnia na dzień zyskuje większą liczbę fanów. Jeżeli chcielibyście wirtualnie wesprzeć swój klub w tym tytule, warto przed przystąpieniem do zabawy zapoznać się z warunkami użytkowania produktu. Znajdziecie tutaj m.in. informacje o ewentualnych płatnościach, a także zakazie propagowania określonych treści. Gra przeznaczona jest dla dorosłych odbiorców, choć nietrudno zgadnąć, że i młodsi będą chcieli po nią sięgnąć. Jeśli jesteście zainteresowani taką rozrywką, to grę znajdziecie w naszym repozytorium.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)