Portal - Wifi file transfers Portal - Wifi file transfers 1.3.3

Strona główna Android Narzędzia Przesyłanie plików
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Portal - Wifi file transfers ułatwia przesyłanie plików z komputera na telefon jeżeli oba urządzenia znajdują się w tej samej sieci Wi-Fi. Za jej stworzenie odpowiada autor popularnego programu Pushbullet.

Działanie Portala jest bardzo proste. Aby z niego skorzystać powinniśmy uruchomić aplikację, na komputerze wejść na specjalnie przygotowaną stronę i sprawdzić czy oba urządzenia są podpięte do sieci Wi-Fi. Następnie za pomocą telefonu skanujemy podany na stronie kod qr. Po chwili następuje połączenie.

Teraz wystarczy tylko za pomocą przeciągnięcia dodać na stronie pliki które chcemy przesłać. Czas transferu zależy w dużej mierze od ich wielkości, ale w przypadku dokumentów czy zdjęć są to chwile. Z poziomu aplikacji mobilnej możemy ustawić domyślny folder dla przesyłanych plików, a także wybrać, aby pliki zdjęć i muzyki trafiały do przeznaczanych dla nich folderów w systemie.

Aplikacja dostępna jest za darmo i nie zawiera reklam. Podczas testów nie sprawiała problemów nawet przy plikach o sporych rozmiarach. Jeżeli często przesyłamy dane z komputera na telefon, a nie zawsze chcemy korzystać z kabla Portal wydaje się być rozwiązaniem idealnym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!