r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Poznań Airport Guide 1.6.0

Strona główna Android Podróże i transport Połączenia lotnicze

Poznań Airport Guide to aplikacja przeznaczona nie tylko dla pasażerów lotniska Ławica w Poznaniu, ale także dla osób, które korzystają z poznańskiej komunikacji miejskiej.

W Poznaniu nie ma opracowanej przez miasto aplikacji, która służyłaby jako przewodnik po miejskiej komunikacji stolicy Wielkopolski. Tę funkcję z powodzeniem może pełnić jednak program Poznań Airport Guide, w którym w zbiorze informacji dla turystów przygotowano także podstawowe możliwości dotyczące rozkładu jazdy miejskich autobusów oraz tramwajów.

Aplikacja zawiera bazę linii autobusowych oraz tramwajowych. Możemy sprawdzić trasę każdej z nich, wraz z informacjami o godzinie odjazdu z danego przystanku. Program pozwala też wyszukiwać interesujące nas przystanki i sprawdzić, jakie linie je obsługują. Jest to więc zestaw danych zupełnie podstawowy, ale powinien okazać się wystarczający w codziennym zastosowaniu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dojedź do celu. Dobre programy dla pasażerów komunikacji miejskiej

43
09.03.2016  •  Łukasz Maślanka

Jakie aplikacje mobilne wybrać, chcąc ułatwić sobie codzienne podróże komunikacją miejską w Polsce? Mamy dla Was przegląd najciekawszych, dobrych programów, dzięki którym korzystanie z autobusów i tramwajów w naszym kraju stanie się łatwiejsze. W ostatnich latach włodarze wielu miast w Polsce z zapałem zabrali się za to, aby unowocześnić systemy transportu miejskiego. Okazję ku temu mieli doskonałą, bo Unia Europejska od dłuższego czasu zachęca do inwestowania w rozbudowę sieci autobusowej lub tramwajowej, zakupy nowego taboru i wplatanie do miast pierwiastka „smart” w sferze transportu…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.