PrivateWin10 PrivateWin10 0.75

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PrivateWin10 to narzędzie do zmiany ustawień prywatności w systemie Windows 10. Program może też pełnić funkcję Firewalla.

PrivateWin10 dostarcza prosty, ale kompletny interfejs do zmiany ustawień prywatności. Zaawansowane opcje zostały zebrane w prostym i czytelnym oknie. Program daje też możliwość blokowania dostępu do plików i kluczy rejestru, choć Windows 10 nie ma szczególnie dobrych ustawień, które zapewnią pełną kontrolę nad tym.

Ponadto PrivateWin10 może służyć jako frontend do zapory sieciowej Windowsa 10. Ustawienia firewalla pozwalają zablokować programom możliwość wysyłania naszych danych i telemetrii na zewnątrz.

Program jest dostępny za darmo, razem z kodem źródłowym. Licencja stawia jednak warunki przy tworzeniu własnych kompilacji i redystrybucji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!