Privatefirewall Privatefirewall 7.0.30.3

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
​Pobierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Privatefirewall to bezpłatne narzędzie zabezpieczające komputer przed zagrożeniami z sieci. Program oferuje skuteczną ochronę danych osobowych i całego systemu operacyjnego przed szkodliwymi aplikacjami i innymi zagrożeniami z Internetu.

Program posiada wszystkie najważniejsze narzędzia do ochrony i zabezpieczenia komputera. Korzystając z ich możliwości, możemy w łatwy i szybki sposób wykryć próby włamania i zabezpieczyć nasze dane przed kradzieżą. Oprócz tego użytkownicy mogą w czasie rzeczywistym monitorować wszystkie aktywne procesy i usługi sieciowe, które pobierają lub wysyłają dane do sieci.

Privatefirewall został wyposażony w funkcje do filtrowania ruchu sieciowego, śledzenia adresów IP, filtrowania wyświetlanych stron internetowych, a także do skanowania portów i monitorowania poczty elektronicznej (wraz z pobieranymi załącznikami). W razie wykrycia jakiekolwiek zagrożenia, program automatycznie raportuje i zgłasza o tym użytkownika.

Interfejs programu jest czytelny i co najważniejsze prosty w obsłudze. Na ekranie głównym aplikacji ustawiamy za pomocą suwaków odpowiedni poziom zabezpieczenia sieci lokalnej lub internetowej (wysoki, niski lub dowolny). Wybierając poziom dowolny, możemy dokładniej ustawić zabezpieczenie poszczególnych elementów związanych z połączeniem sieciowym. Nie zabrakło w nim też specjalnej opcji blokującej dostęp do wybranych witryn internetowych i adresów IP.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!