Pro Word Cloud 1.0.0.3

Strona główna Windows Dodatki Rozszerzenia programów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Pro Word Cloud to wtyczka do pakietu Office, która pozwala z zaznaczonego w Wordzie lub PowerPoincie fragmentu tekstu zbudować „chmurę” słów i wygenerować obrazek.

Narzędzie pozwala wybrać jeden z kilku krojów tekstu, schemat kolorystyczny, układ słów, a także maksymalną liczbę słów i rozmiar obrazka. Program rozpoznaje język tekstu i stara się usunąć spójniki i popularne słowa, ale nie zawsze jest w stanie to zrobić.

Z pomocą programu można wygenerować element dekoracyjny na stronę, ciekawe podsumowanie tekstu, a nawet graffitti do wykorzystania w innym projekcie.

Rozszerzenie działa w Worcie i PowerPoincie 2013 i nowszych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

20 najlepszych dodatków do Microsoft Office

51
16.12.2015  •  Anna Rymsza

Programy z pakietu Microsoft Office mają ogromne możliwości, ale to nie znaczy, że niektórych rzeczy nie da się zrobić lepiej lub szybciej. Naprzeciw wymaganiom użytkowników wychodzą tu różne dodatki i rozszerzenia. Dzięki nim można ułatwić sobie wiele zadań lub tworzyć takie dokumenty, jakich sam Office stworzyć nie pozwala. Na początek należy wyjaśnić, jak z dodatków korzystać. Office ma własny sklep z dodatkami, do którego można przejść z programów pakietu (część Wstawianie wstążki) lub udając się pod adres store.office.com. Do logowania należy oczywiście wykorzystać to samo konto…

Recenzje użytkowników

szybkie i proste generowanie chmur słów
za mało personalizacji
ocena użytkownika

Bardzo fajny dodatek. Generowanie chmury słów szybkie i proste. Jak dla mnie trochę za mało personalizacji efektów końcowych. Poza tym wszystko działa fajnie. Praca z dodatkiem prosta i przyjemna.

12.10.2016 13:46 | Recenzja do wersji 1.0.0.3

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję