ProGrade Digital Recovery Pro Data Recovery ProGrade Digital Recovery Pro Data Recovery 5.1.9.0

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Recovery Pro to narzędzie przeznaczone odzyskiwania skasowanych lub uszkodzonych zdjęć i filmów. Program jest przeznaczony głównie dla fotografów i filmowców, pracujących z kartami pamięci. Autorem Recovery Pro jest firma ProGrade Digital, produkująca między innymi szybkie karty pamięci i czytniki kart.

ProGrade Digital Recovery Pro rozpoznaje formaty MOV, AVI, ASF, MOD, WMV, MP4, TIF, CRW, CR2, DNG, NEF, ORF, SRF, PEF, JPEG, BMP, GIF, PNG, większość RAW-ów oraz osobne pliki dźwiękowe, dołączane do filmów. Program poradzi sobie z plikami zapisywanymi przez cyfrowe aparaty fotograficzne i kamery licznych producentów: Canon, DJI, GoPro, Nikon, Sony, Panasonic, Fuji i wielu innych. Odzyskiwanie danych jest możliwe z nośników typu: CompactFlash, SDXc, microSDHX/SDXC i CFast.

Recovery Pro jest łatwy w obsłudze, ale dzięki wąskiej specjalizacji jest prawdopodobnie najlepszym programem do odzyskiwania zdjęć i filmów z lustrzanek, bezlusterkowców, kompaktów, dronów i kamer różnej klasy. Program jest cyklicznie aktualizowany, by obsługiwać najnowsze kodeki i formaty zapisu plików, także 4K, 6K, UHD i materiały panoramiczne.

Wersja próbna programu pozwala przejrzeć pliki, ale nie jest możliwe ich idzyskiwanie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!