r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Problemy z odblokowaniem iPhone pod systemem 10.5.6

Strona główna Aktualności

Wczoraj informowaliśmy o zbiorczej aktualizacji Mac OS X Leopard 10.5.6 przygotowanej przez firmę Apple. Aktualizacja zawierała poprawki bezpieczeństwa, stabilności i kompatybilności.

Zbiorcza aktualizacja oznaczona numerem 10.5.6 naprawia nie tylko system Mac OS X Leopard, ale jak się okazuje także telefony iPhone pierwszej i drugiej generacji. Z "naprawy" jednak wiele osób się nie ucieszy, bowiem okazuje się, że wczorajsza aktualizacja uniemożliwia odblokowywanie telefonów iPhone programami Pwangetool i QuickPWN. Wczorajsza poprawka do Mac OS X Leopard powoduje, że telefon wprowadzony w tryb DFU nie jest wykrywany w iTunes, a tym samym staje się niemożliwe wgranie odblokowanego oprogramowania do telefonów. Opisywany problem dotyczy iPhone pierwszej generacji jak i iPhone 3G.

Użytkownikom, którzy mają zamiar odblokować swoje telefony w najbliższym czasie zalecamy tymczasowe wstrzymanie się z aktualizacją systemu Mac OS X do wersji 10.5.6. Oczywiście użytkownicy systemu Windows wciąż mają możliwość odblokowywania telefonu iPhone.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.