reklama

Produkty Kaspersky 2014 dostępne w polskiej wersji językowej

Strona główna Aktualności

O autorze

Po miesiącu od wydania najnowszej odsłony, na serwerach firmy Kaspersky pojawiły się nareszcie polskie wersje językowe Kaspersky Anti-Virus oraz pakietu Kaspersky Internet Security 2014. Ten popularny, rosyjski pakiet zabezpieczający skierowany jest dla użytkowników domowych i małych firm, mając za zadanie zapewnienie ochrony przed zagrożeniami różnego typu i ochronę prywatności.

Najnowsza wersja to przede wszystkim zupełnie nowy, przebudowany interfejs nawiązujący do interfejsu Modern UI, oraz nowe zarządzanie ustawieniami zrywające z dotychczasową tradycją. Pakiet został wzbogacony o tryb "Zaufane aplikacje", w którym zezwala na uruchamianie tylko sprawdzonych programów, a także technologię Zeta Shield mającą na celu wykrywanie exploitów. Nowością jest ochrona przed zagrożeniami blokującymi ekran i wycofywanie zmian przez nie wprowadzonych

Zaktualizowano dodatki dla przeglądarek internetowych (niestety najnowsza stabilna wersja Firefoksa nie jest jeszcze wspierana), możliwe jest również dołączenia do programu partnerskiego, w celu otrzymania bonusowych kodów aktywacyjnych za polecanie oprogramowania Kaspersky. Udoskonalono także moduł bezpiecznych płatności, obecnie uruchamiany jest on automatycznie po otwarciu strony znajdującej się na liście chronionych - na liście tej znajdziemy również wiele polskich witryn, np. popularny serwis aukcyjny Allegro.

Zaktualizowano i udoskonalono także moduł Anti-Phishingowy i funkcję Kontroli Rodzicielskiej. Tradycyjnie już zwiększono szybkość aplikacji przy jednoczesnym zmniejszeniu wpływu na zasoby systemowe. Aplikacja do działania wymaga bibliotek .NET Framework 4, nie jest jeszcze kompatybilna z systemem Windows 8.1 w wersji RTM. Aplikacje są dostępne do pobrania z bazy Dobrychprogramów: Kaspersky Anti-Virus 2014 oraz Kaspersky Internet Security 2014.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić