r   e   k   l   a   m   a
reklama

Programy dla firm w vortalu - małe podsumowanie

Strona główna Aktualności

O autorze

Dziś na łamach vortalu pojawił się kolejny pakiet dla firm. Tym razem jest to HermesStandard - flagowy produkt radomskiego Humansoftu. Ponieważ tego typu programów uzbierało się już całkiem sporo skłoniło nas to do małego podsumowania.

Radomski pakiet dołączył do grona 120 innych aplikacji tego typu, które prezentujemy na łamach vortalu. Są to zarówno wersje testowe aplikacji wiodących polskich producentów m.in. firm Comarch (rodzina CDN OPT!MA), InsERT (Subiekt GT, Rachmistrz GT, Rewizor GT), MSM (RAKSSQL), Sage Symfonia (rodzina Symfornia Premium m.in. Handel, Mała Księgowość, Finanse i Księgowość), STREAM soft (Aga, Ala i Ewa), WA-PRO (rodzina WA-PRO BIZNES) ale także bezpłatne i płatne wersje programów stworzonych przez szereg mniejszych firm takich jak Clix Software (OKAY CRM), Connect (recentCRM), LeftHand (Mała Księgowość, Pełna Księgowość), Polpress (Faktury Express), Programer (FIT Faktura), Sonect (+FIRMA, +FM), Studio JZK (Druczek), TGSoft (Faktura 1!, Księga Express STD) czy często bezpłatne programy polskich autorów np. Krystiana Kozery (Proste Faktury) czy Piotra Kowaluka (VATowiec). Wszystkich pozycji nie sposób tu oczywiście wymienić.

Na łamach działu Programy -> Firma w vortalu znaleźć można nie tylko popularne programy do fakturowania, handlowe i magazynowe czy finansowo-księgowe ale także wspomniane pakiety do prowadzenia firmy, programy kadrowo-płacowe, aplikacje do ewidencji i obsługi środków trwałych czy zarządzania relacjami z klientami (CRM). Mocno reprezentowana jest kategoria, często bardzo nietypowych, programów branżowych. Ponadto publikujemy narzędzia do zarządzania licencjami i infrastrukturą IT, a także szereg innych pomocniczych programów dla firm. Ponieważ rynek oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw obfituje w olbrzymią ilość, często bardzo podobnych rozwiązań (bez trudu można by zebrać setkę programów służących wyłącznie do fakturowania) staramy się umieszczać tylko wyselekcjonowane, najbardziej cenne pozycje. Ilość programów będzie się oczywiście nadal zwiększać - w przygotowaniu są opisy kolejnych pozycji, z drugiej strony okresowo usuwane są programy nie rozwijane lub mniej wartościowe.

Warto na koniec nadmienić, że to właśnie dodany dzisiaj produkt firmy Humansoft jest podstawą bezpłatnego programu EuroFirma Start o którym niedawno pisaliśmy.

Mamy nadzieję, że tak rozbudowana baza oprogramowania dla małych i średnich firm pozwoli wszystkim przedsiębiorcom na dobranie rozwiązania odpowiedniego zarówno pod względem potrzeb jak i finansowych możliwości. Wszystkie opisywane programy znaleźć można w dziale PROGRAMY -> Firma

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial