r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Przegląd najnowszych zagrożeń wirusowych

Strona główna Aktualności

Na przestrzeni ostatnich lat wachlarz tych najbardziej powszechnych zagrożeń czyhających na sieci i systemy komputerowe znacznie się rozszerzył. Pomimo tego, iż wiele firm i instytucji podejmuje coraz to nowe kroki w celu zabezpieczenia swojej infrastruktury, coraz bardziej zaawansowane wirusy, konie trojańskie i robaki wciąż atakują ich zasoby. Dlaczego tak się dzieje i co można z tym zrobić?

Wszystkich zainteresowanych tą tematyką, zapraszamy do lektury ciekawego artykułu Przegląd najnowszych zagrożeń wirusowych - pierwszego z cyklu, który powinien dać odpowiedź na to pytanie. Materiał opublikowany na łamach portalu Windows2003.pl, przedstawia tematykę podstawową - przed czym tak naprawdę się zabezpieczać, jeśli chodzi o zagrożenia sięgające swoimi korzeniami tradycyjnych wirusów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.