Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
Wojciech Cybulski
04.12.2016 20:45
Obraz

Kolejny tydzień za nami, kolejne podsumowanie blogów przed nami. Jakie to tematy poruszyli nasi blogerzy we swoich wpisach? Przekonajmy się!

Na początek przyjrzyjmy się smart-zegarkowi Alcatel Go Watch – jest to jeden z najdłużej działających na jednym ładowaniu urządzeń tego typu. Alcatel Go Watch z pełną baterią może funkcjonować aż dwa dni. Na blogach przeczytacie także o produkowanym przez Microsoft Surface Pro 4 i zapoznacie się z kolejnym wpisem poświęconym komputerowi Karpińskiego, modelowi K-202. Bardzo ciekawy jest także tekst o maszynie Lorenza, siostrze znanej (szczególnie w Polsce) Enigmy. Koniecznie zapoznajcie się również z opisem laptopa stworzonego na bazie komputerka Raspberry Pi.

Obraz

Przechodząc do tematów softwarowych polecamy Wam wpis wielkipiec, w którym autor udowadnia, że antywirus i firewall są nam do życia kompletnie niepotrzebne. Warto zajrzeć też do ciekawego spisu systemów operacyjnych dla komputerów Amiga i zestawienia przydatnych programów dla Androida. Rzućcie także okiem na nasze nowe forum i dwa wpisy poświęcone grze Battlefield autorstwa Pangrys i t-m-z. Na koniec zaś odsyłamy Was do recenzji gry Enigmatis 3: Cień Karkhali. Miłego czytania!

Obraz

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)