Przetestuj za darmo Battlefielda 4 przez 7 dni

Strona główna Aktualności

O autorze

Po ostatniej okazji na Origin, gracze kolejny raz mają szansę na darmową grę. Tym razem dostajemy możliwość przetestowania przez tydzień Battlefielda 4.

Pobranie triala jest bardzo proste. Wystarczy udać się na stronę Origin i z dwóch dostępnych obecnie tytułów (drugim jest Kingdoms of Amalur: Reckoning, darmowy jedynie przez 48 godzin) wybrać Battlefielda i opcję kup teraz. Strona zapyta nas czy posiadamy już klienta platformy i poprosi o jego otworzenie lub pobranie go byśmy mogli ściągnąć i zagrać w wybrany przez nas tytuł.

Po siedmiu dniach gracz traci możliwość dalszej rozgrywki, jednak zgodnie z zasadami promocji, jeśli zdecydujemy się na zakup gry, będziemy mogli kontynuować zabawę od momentu w którym skończyliśmy w trakcie testów. Co ciekawe, nasze 7 dni zacznie się naliczać dopiero od pierwszego pobrania produkcji, nie zaś od dodania jej do naszej kolekcji gier.

Możliwość dodania Battlefielda 4 do naszej kolekcji będziemy mieli prawdopodobnie do 2 września, nie jest to jednak pewna data, dlatego warto dodać go wcześniej, zaś pobrać grę dopiero, gdy będzie się miało wystarczająco dużo czasu na jego dogłębne sprawdzenie.

© dobreprogramy
s