Zastanawiałeś się czy kupić The Sims 4? Sprawdź pełną wersję zupełnie za darmo

Zastanawiałeś się czy kupić The Sims 4? Sprawdź pełną wersję zupełnie za darmo23.01.2015 11:12
Zastanawiałeś się czy kupić The Sims 4? Sprawdź pełną wersję zupełnie za darmo

Chociaż The Sims 4 nie zrobiło jakiejś wielkiej furory, nie należy zapominać, że sama marka to fenomen w świecie gier, który sprzedał się w milionach egzemplarzy. Jeśli ktoś wciąż dotąd rozmyślał czy warto zainwestować czas oraz pieniądze w najnowszą część, teraz bez wydawania nawet jednej złotówki może na spokojnie wypróbować sobie pełną wersję produktu. Pobierze nie ograniczone funkcjonalnie demo, lecz po prostu całą grę.

The Sims 4: Baseny - Oficjalny Zwiastun

The Sims 4 trafiło bowiem do zakładki okres testowy w cyfrowym sklepie Origin. Dla szybkiego przypomnienia, to inicjatywa Electronic Arts umożliwiająca przetestowanie gier wydawcy w ograniczonym czasie. Po ściągnięciu oraz uruchomieniu dostępnego w ramach akcji tytułu, zegar zaczyna odmierzać równo 48 godzin. Dwa dni, liczone od momentu rozpoczęcia zabawy, powinny wystarczyć na zapoznanie się z projektem na tyle, by wyrobić sobie o nim zdanie i ewentualnie zdecydować się go kupić. Warto przy tym pamiętać, że nawet kiedy wyłączymy komputer, okres testowy będzie się skracał.

Od czasu premiery The Sims 4 jesienią zeszłego roku dzieło trochę się zmieniło, bo było wielokrotnie aktualizowane oraz wzbogacane o nowe elementy. Doszły między innymi zabawy z duchami, kostiumy z Gwiezdnych Wojen, wykrzyczane przez fanów baseny i zestaw nowych karier dla simludków. Na Gwiazdkę też gracze otrzymali bezpłatny zestaw świąteczny. Z rozszerzeń wymagających wkładu finansowego pojawiła się niedawno Ucieczka w plener z opcją radosnego biwakowania w zupełnie nowej lokacji.

Warto przy okazji na pewno wspomnieć o innych produktach dostępnych do testów na identycznych co The Sims 4 zasadach. W dalszym ciągu niezdecydowani mają też 48 godzin na pogranie w Battlefielda 4, pobawienie się po sieci robotami bojowymi w Titanfall lub wypróbowanie kolorowego RPG Kingdoms of Amalur: Reckoning. Gdyby ktoś był ambitny to w tym ostatnim przypadku zdoła całą przygodę ukończyć. Z pominięciem zadań pobocznych, wątek główny to około 30 godzin dobrej zabawy.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (54)