Zastanawiałeś się czy kupić The Sims 4? Sprawdź pełną wersję zupełnie za darmo

Zastanawiałeś się czy kupić The Sims 4? Sprawdź pełną wersję zupełnie za darmo

Zastanawiałeś się czy kupić The Sims 4? Sprawdź pełną wersję zupełnie za darmo
23.01.2015 11:12

Chociaż The Sims 4 nie zrobiło jakiejś wielkiej furory, nie należy zapominać, że sama marka to fenomen w świecie gier, który sprzedał się w milionach egzemplarzy. Jeśli ktoś wciąż dotąd rozmyślał czy warto zainwestować czas oraz pieniądze w najnowszą część, teraz bez wydawania nawet jednej złotówki może na spokojnie wypróbować sobie pełną wersję produktu. Pobierze nie ograniczone funkcjonalnie demo, lecz po prostu całą grę.

The Sims 4: Baseny - Oficjalny Zwiastun

The Sims 4 trafiło bowiem do zakładki okres testowy w cyfrowym sklepie Origin. Dla szybkiego przypomnienia, to inicjatywa Electronic Arts umożliwiająca przetestowanie gier wydawcy w ograniczonym czasie. Po ściągnięciu oraz uruchomieniu dostępnego w ramach akcji tytułu, zegar zaczyna odmierzać równo 48 godzin. Dwa dni, liczone od momentu rozpoczęcia zabawy, powinny wystarczyć na zapoznanie się z projektem na tyle, by wyrobić sobie o nim zdanie i ewentualnie zdecydować się go kupić. Warto przy tym pamiętać, że nawet kiedy wyłączymy komputer, okres testowy będzie się skracał.

Od czasu premiery The Sims 4 jesienią zeszłego roku dzieło trochę się zmieniło, bo było wielokrotnie aktualizowane oraz wzbogacane o nowe elementy. Doszły między innymi zabawy z duchami, kostiumy z Gwiezdnych Wojen, wykrzyczane przez fanów baseny i zestaw nowych karier dla simludków. Na Gwiazdkę też gracze otrzymali bezpłatny zestaw świąteczny. Z rozszerzeń wymagających wkładu finansowego pojawiła się niedawno Ucieczka w plener z opcją radosnego biwakowania w zupełnie nowej lokacji.

Warto przy okazji na pewno wspomnieć o innych produktach dostępnych do testów na identycznych co The Sims 4 zasadach. W dalszym ciągu niezdecydowani mają też 48 godzin na pogranie w Battlefielda 4, pobawienie się po sieci robotami bojowymi w Titanfall lub wypróbowanie kolorowego RPG Kingdoms of Amalur: Reckoning. Gdyby ktoś był ambitny to w tym ostatnim przypadku zdoła całą przygodę ukończyć. Z pominięciem zadań pobocznych, wątek główny to około 30 godzin dobrej zabawy.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (54)