r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Quick File Locker 1.0

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Quick File Locker to narzędzie do łatwego ukrywania, szyfrowania i ochrony poufnych danych (np. ważnych dokumentów, zdjęć czy też materiałów wideo).

Za sprawą rozmaitych funkcji programu Quick File Locker, użytkownik może bardzo łatwo zablokować innym osobom dostęp do określonych folderów czy też pojedynczych plików znajdujących się nie tylko na dysku twardym komputera, ale również pamięciach przenośnych (np. zewnętrznych dyskach USB).

r   e   k   l   a   m   a

Quick File Locker stawia na prostotę, dlatego też opcja blokowania i szyfrowania danych odbywa się poprzez kliknięcie na wybrany plik prawym przyciskiem myszy oraz wybraniu odpowiedniej opcji z menu kontekstowego Eksploratora Windows. Można również skorzystać z techniki przeciągnij i upuść.

Ciekawym rozwiązaniem wprowadzonym przez twórców Quick File Locker jest Stealth Mode. To specjalny sposób działania aplikacji, dzięki któremu dane są chronione nawet w trybie awaryjnym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.