Racer 0.9.0 RC10

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Racer jest w pełni darmowym symulatorem wyścigów samochodowych, w którym każdy z graczy ma okazję sprawdzenia własnych umiejętności na torze wyścigowym. Testy te, jako że przeprowadzane w wirtualnym świecie gier, zapewne nie zawsze do końca oddają rzeczywiste umiejętności i indywidualne predyspozycje każdego z graczy, ale warto zwrócić uwagę na fakt, iż stopień realizmu gry jest bardzo wysoki. Pojazdy są bardzo dobrze odwzorowane, a każdy z nich posiada indywidualne właściwości jezdne. Ponadto wydają one pełne realizmu dźwięki pochodzące z silnika oraz kół.

Gra standardowo oferuje tylko jeden pojazd wraz z jedną trasą, ale przy odrobinie wysiłku bez problemu będzie można zwiększyć ich ilość do ponad 200 modeli samochodów i 60 tras.

Dostępnych jest ponad 45 marek samochodów, a w tym BMW, Jaguar, Opel, Renault, Skoda, Ford, Mercedes i wiele innych. Racer jest grą godną polecenia, a na szczególną uwagę zasługuje bardzo dobra oprawa graficzna oraz fakt, iż jest ona dostępna również dla systemu Linux.

Uwaga!

1. Najnowsza wersja gry dostępna jest co prawda jako beta, ale według autorów stopień poprawności działania aplikacji jest na tyle zadowalający, iż zachęcają oni graczy do pobierania tej właśnie wersji.

2. Dodatkowe samochody i trasy dostępne są na stronie racer-xtreme.com.

3. Instalacja dodatków:

a) Aby zainstalować samochód należy rozpakować plik, a następnie umieścić folder w katalogu .racer/data/cars.

b) Aby zainstalować trasę należy rozpakować plik, a następnie umieścić folder w katalogu .racer/data/tracks.

W przypadku problemów z pobraniem gry, należy skorzystać z innego mirroru (mirror at Rapidshare) dostępnego na stronie producenta .

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!