Sprawdź gry z nowego Humble Bundle bezpośrednio w przeglądarce — dzięki Asm.js

Sprawdź gry z nowego Humble Bundle bezpośrednio w przeglądarce — dzięki Asm.js

Sprawdź gry z nowego Humble Bundle bezpośrednio w przeglądarce — dzięki Asm.js
15.10.2014 11:27

Inicjatywa Humble Bundle ciągle się rozwija. Akcja sprzedawania paczek atrakcyjnych gier i przekazywania zysków na szczytne cele, w ciągu ostatnich lat rozrosła się o cały osobny cyfrowy sklep, promocje z książkami oraz błyskawiczne wyprzedaże. To jednak wciąż nie koniec kombinowania z formułą. Dzięki współpracy z Mozillą, w tytuły z najnowszego zestawu można przed kupnem zagrać sobie bezpośrednio w przeglądarce.

The Humble Mozilla Bundle: Powered by asm.js

Zadowolone powinny być wszystkie zainteresowane akcją strony. Organizatorzy Humble Mozilla Bundle w ciekawszy sposób próbują dotrzeć do szerszego grona konsumentów, gracze nie kupują nic w ciemno, bo są w stanie normalnie i szybko sprawdzić oferowane produkty, a twórcy Firefoksa pokazują, że ich szeroko promowany Asm.js faktycznie potrafi wiele. Przypomnijmy, że od dawna próbuje się przekonać nas, iż z pomocą biblioteki JavaScriptu, implementującej szybki podzbiór tego języka, możliwe jest uruchamianie skomplikowanego kodu gry w przeglądarce z szybkością zbliżoną do działania kodu natywnego. Wszystko od razu startuje, nie trzeba niczego instalować.

Proponowane w promocji tytuły (w tej chwili 8 perełek od różnych niezależnych twórców) potrzebują przynajmniej Firefoksa 22, aby móc je natychmiast sprawdzić, ale powinny uruchomić się też na Chrome 28 wzwyż. Współpraca z innymi przeglądarkami nie jest gwarantowana. Oczywiście po zakupie gry (w większości) będą normalnie do pobrania z platformy Steam. Niektóre działają też np. pod Linuksem czy na Androidzie. Wymagania systemowe poszczególnych propozycji jak zwykle zostały dosyć szczegółowo opisane.

Humble Mozilla Bundle zawiera Super Hexagon, AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!! for the Awesome, Osmos, Zen Bound 2 i Dustforce DX, a po wpłacie wyższej niż aktualna średnia (obecnie ponad 5 dolarów) dochodzą do tego Voxatron oraz FTL: Faster Than Light Advanced Edition. Od 8 dolarów dostaje się dodatkowo Democracy 3, a warto też pamiętać, że standardowo nie wszystkie gry z paczki ujawniono od razu. Z czasem dojdą tutaj kolejne. Wpłatę rzecz jasna można dowolnie rozdzielić na producentów oferowanych tytułów, samo Humble Bundle i cel główny - w tym przypadku The Mozilla Foundation, CodeNow oraz Maker Education Initiative.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)