Rapid SEO Tool 2.8

Strona główna Windows Programowanie Narzędzia pomocnicze dla webmasterów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Rapid SEO Tool to proste narzędzie dla webmasterów przeznaczone do wspomagania pozycjonowania stron internetowych w wyszukiwarkach. Pozwala ono bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy podnieść pozycję witryny w wyszukiwarce czy też porównać pozycje wybranych stron pod kątem zadanego słowa kluczowego.

Oprogramowanie kierowane jest raczej dla początkujących użytkowników, jednak z powodzeniem wspomóc może również pracę webmasterów oraz osób zajmujących się optymalizacją i pozycjonowaniem. Z jego pomocą sprawdzimy pozycję wybranej strony WWW w wyszukiwarkach dla zadanej frazy, jak również porównamy osiągnięte wyniki z konkurencyjnymi serwisami o podobnej tematyce, ale nie tylko.

Po zakończonej analizie Rapid SEO Tool wyświetla raport zawierający szczegółowe informacje o tzw. Page Rank, liczbie zaindeksowanych słów dla danej witryny, ilości wykrytych podczas walidacji W3C błędów czy też pozycji naszej strony internetowej w wyszukiwarkach (Google, Bing, Yahoo!) dla konkretnego słowa kluczowego. Narzędzie daje również możliwość przeglądania wskazanego adresu URL w trybie Spider View oraz, co docenią początkujący webmasterzy, dostarcza przydatnych wskazówek jak podnieść pozycję naszej strony w wyszukiwarkach.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na 30-krotne uruchomienie programu.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Kornik666   2 #4 09.02.2015 12:46

@Szern: Dzięki wielkie sprawdze oprogramowanie. Oczywiście każdy musi wiedzieć jak sie pozycjonuje a nie robic wszystko co sie przeczyta.

Szern   10 #3 02.09.2013 09:52

Flagowy kombajn (darmowy w chmurze do pięciu projektów, ale to znacznie więcej niż dwudziestodniowy trial): http://www.webceo.com/
Generalnie odradzam rzeczywiste zabawy z SEO bez niezbędnej wiedzy. SEO to obecnie chodzenie po kruchym lodzie.

Kornik666   2 #2 31.08.2013 13:20

@Mariusz Kołacz (niezalogowany): Możesz podać ciekawe narzędzia SEO?

  #1 30.08.2013 08:42

Konkurencja ma znacznie lepsze aplikacje, są nawet darmowe które biją na głowę ów soft. Autorzy muszą jeszcze popracować, bo w tej chwili Rapid Seo Tool jest mocno przeciętny.