r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Rapid SEO Tool 2.7

Strona główna Windows Programowanie Narzędzia pomocnicze dla webmasterów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Rapid SEO Tool to proste narzędzie dla webmasterów przeznaczone do wspomagania pozycjonowania stron internetowych w wyszukiwarkach. Pozwala ono bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy podnieść pozycję witryny w wyszukiwarce czy też porównać pozycje wybranych stron pod kątem zadanego słowa kluczowego.

Galeria programu

Oprogramowanie kierowane jest raczej dla początkujących użytkowników, jednak z powodzeniem wspomóc może również pracę webmasterów oraz osób zajmujących się optymalizacją i pozycjonowaniem. Z jego pomocą sprawdzimy pozycję wybranej strony WWW w wyszukiwarkach dla zadanej frazy, jak również porównamy osiągnięte wyniki z konkurencyjnymi serwisami o podobnej tematyce, ale nie tylko.

Po zakończonej analizie Rapid SEO Tool wyświetla raport zawierający szczegółowe informacje o tzw. Page Rank, liczbie zaindeksowanych słów dla danej witryny, ilości wykrytych podczas walidacji W3C błędów czy też pozycji naszej strony internetowej w wyszukiwarkach (Google, Bing, Yahoo!) dla konkretnego słowa kluczowego. Narzędzie daje również możliwość przeglądania wskazanego adresu URL w trybie Spider View oraz, co docenią początkujący webmasterzy, dostarcza przydatnych wskazówek jak podnieść pozycję naszej strony w wyszukiwarkach.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na 30-krotne uruchomienie programu.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Kornik666   2 #4 09.02.2015 12:46

@Szern: Dzięki wielkie sprawdze oprogramowanie. Oczywiście każdy musi wiedzieć jak sie pozycjonuje a nie robic wszystko co sie przeczyta.

Szern   10 #3 02.09.2013 09:52

Flagowy kombajn (darmowy w chmurze do pięciu projektów, ale to znacznie więcej niż dwudziestodniowy trial): http://www.webceo.com/
Generalnie odradzam rzeczywiste zabawy z SEO bez niezbędnej wiedzy. SEO to obecnie chodzenie po kruchym lodzie.

Kornik666   2 #2 31.08.2013 13:20

@Mariusz Kołacz (niezalogowany): Możesz podać ciekawe narzędzia SEO?

  #1 30.08.2013 08:42

Konkurencja ma znacznie lepsze aplikacje, są nawet darmowe które biją na głowę ów soft. Autorzy muszą jeszcze popracować, bo w tej chwili Rapid Seo Tool jest mocno przeciętny.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.