Razer Synapse Razer Synapse 3.6.0130.011816

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Razer Synapse 3 to aplikacja firmy Razer kompatybilna z urządzeniami peryferyjnymi wspomnianego producenta. Po ustawieniu myszki, klawiatury bądź też innego produktu Razer system automatycznie wysyła plik konfiguracyjny do chmury, by użytkownik mógł go pobrać z innego dowolnego komputera.

Opisywany program jest zatem adresowany do bardziej wymagających użytkowników, w tym profesjonalnych graczy, biorących udział chociażby w turniejach e-sportowych rozgrywanych na różnym sprzęcie. Mogą oni podłączyć swoją klawiaturę bądź myszkę na dowolnym komputerze, a Razer Synapse 3 zadba o to, by po chwili mieli dostępne swoje ustawienia konfiguracyjne, takie jak np. profile użytkownika, czułość myszki, przypisanie klawiszy pod poszczególne akcje, makra i wiele innych.

Razer Synapse 3 eliminuje zatem żmudny proces konfiguracji urządzenia peryferyjnego na każdym pececie, ale to nie wszystko. Możesz ponadto tymczasowo zmienić na przykład czułość myszki Razer wciskając przycisk na klawiaturze lub w mgnieniu oka zmienić profil użytkownika klawiatury przy wykorzystaniu rolki na gryzoniu, a nawet spersonalizować podświetlenie urządzeń.

Uwaga!

  • Lista urządzeń peryferyjnych firmy Razer obsługujących Razer Synapse 3 jest dostępna na oficjalnej stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!