Razer Chroma dostępne poza peryferiami dzięki Hardware Development Kit

Razer Chroma dostępne poza peryferiami dzięki Hardware Development Kit

03.08.2017 17:13, aktual.: 04.08.2017 11:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Razer zaprezentował dziś Razer Chroma Hardware Development Kit (HDK), najbardziej zaawansowany system modułowego podświetlenia dla graczy PC. Chroma HDK jest zintegrowany z ekosystemem Razer Chroma i oferuje w jednym urządzeniu liczne opcje modyfikacji podświetlenia z precyzyjną kontrolą aż do poziomu indywidualnych diod LED.

Użytkownicy mogą kształtować i wyginać taśmy LED tak, aby pasowały do praktycznie każdej powierzchni – dzięki czemu mogą oświetlić cały pokój, dom lub biuro, co pozwoli jeszcze bardziej zagłębić się w świecie gry. Indywidualnie kontrolowane diody RGB są zintegrowane z Razer Synapse 3 i wyposażone w technologię Razer Chroma, pozwalającą na tworzenie własnych ustawień podświetlenia, które można zsynchronizować pomiędzy różnymi urządzeniami.

Razer Chroma HDK posiada 4-kanałowe wyjście obsługujące łącznie do 64 diod LED RGB. Do kontrolera dołączone są dwie 16-diodowe taśmy LED. Ponadto Razer Lightpack Extension Kit (sprzedawany osobno) zawiera dodatkowe dwie taśmy LED i kable przedłużające.

The Razer Chroma Hardware Development Kit

Gracze otrzymają wybór spośród 16,8 milionów kolorów i szerokiej gamy efektów. Własne ustawienia mogą być tworzone dzięki nowemu programowi Chroma Studio dostępnemu w pakiecie Razer Synapse 3 – narzędziu do konfigurowania sprzętu, które jest obecnie w fazie testów beta. Korzystając z Chroma Studio gracze zyskają możliwość synchronizowania efektów podświetlenia pomiędzy różnymi urządzeniami oraz opcję wyświetlania niektórych z efektów w trybie ciągłym na różnych urządzeniach peryferyjnych w oparciu o ich fizyczne położenie względem siebie.

„Razer Chroma to najbardziej zaawansowany konfigurator podświetlenia na świecie, doceniany przez miliony graczy na świecie” – mówi Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razer. „Chroma HDK pozwala na osiągnięcie zupełnie nowego poziomu zaangażowania w świat gry dzięki oświetleniu obudów PC, domowych zestawów rozrywki, urządzeń peryferyjnych i wszystkiego, czego tylko zapragnie użytkownik”.

Kontroler Chroma HDK będzie dostępny od 3 kwartału 2017 roku w sklepie RazerStore.com. Więcej informacji można uzyskać na stronie producenta.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)