Razer Chroma dostępne poza peryferiami dzięki Hardware Development Kit

Razer Chroma dostępne poza peryferiami dzięki Hardware Development Kit

Razer Chroma dostępne poza peryferiami dzięki Hardware Development Kit
03.08.2017 17:13, aktualizacja: 04.08.2017 11:03

Razer zaprezentował dziś Razer Chroma Hardware Development Kit (HDK), najbardziej zaawansowany system modułowego podświetlenia dla graczy PC. Chroma HDK jest zintegrowany z ekosystemem Razer Chroma i oferuje w jednym urządzeniu liczne opcje modyfikacji podświetlenia z precyzyjną kontrolą aż do poziomu indywidualnych diod LED.

Użytkownicy mogą kształtować i wyginać taśmy LED tak, aby pasowały do praktycznie każdej powierzchni – dzięki czemu mogą oświetlić cały pokój, dom lub biuro, co pozwoli jeszcze bardziej zagłębić się w świecie gry. Indywidualnie kontrolowane diody RGB są zintegrowane z Razer Synapse 3 i wyposażone w technologię Razer Chroma, pozwalającą na tworzenie własnych ustawień podświetlenia, które można zsynchronizować pomiędzy różnymi urządzeniami.

Razer Chroma HDK posiada 4-kanałowe wyjście obsługujące łącznie do 64 diod LED RGB. Do kontrolera dołączone są dwie 16-diodowe taśmy LED. Ponadto Razer Lightpack Extension Kit (sprzedawany osobno) zawiera dodatkowe dwie taśmy LED i kable przedłużające.

The Razer Chroma Hardware Development Kit

Gracze otrzymają wybór spośród 16,8 milionów kolorów i szerokiej gamy efektów. Własne ustawienia mogą być tworzone dzięki nowemu programowi Chroma Studio dostępnemu w pakiecie Razer Synapse 3 – narzędziu do konfigurowania sprzętu, które jest obecnie w fazie testów beta. Korzystając z Chroma Studio gracze zyskają możliwość synchronizowania efektów podświetlenia pomiędzy różnymi urządzeniami oraz opcję wyświetlania niektórych z efektów w trybie ciągłym na różnych urządzeniach peryferyjnych w oparciu o ich fizyczne położenie względem siebie.

„Razer Chroma to najbardziej zaawansowany konfigurator podświetlenia na świecie, doceniany przez miliony graczy na świecie” – mówi Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razer. „Chroma HDK pozwala na osiągnięcie zupełnie nowego poziomu zaangażowania w świat gry dzięki oświetleniu obudów PC, domowych zestawów rozrywki, urządzeń peryferyjnych i wszystkiego, czego tylko zapragnie użytkownik”.

Kontroler Chroma HDK będzie dostępny od 3 kwartału 2017 roku w sklepie RazerStore.com. Więcej informacji można uzyskać na stronie producenta.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)